Goji Cream – silny krem przeciwzmarszczkowy

[Głosów:8    Średnia:3.9/5]

goji cream

Duża dawka witamin i minerałów oraz biotyna w kremie Goji Cream tworzą mocne cząsteczki, które wnikają do głębokich warstw skór, dzięki czemu krem jest maksymalnie skuteczny. Producent informuje, żę 97 na 100 osób wyraziło zadowolenie z widocznych efektów już po pierwszym użyciu.

Co zawiera Goji Cream?

Jak zapewnia producent, jedna kropla tego kremu ma moc tysiąca jagód Goji, o których zaletach nawet nie powinniśmy mówić. Wielu ekspertów żywieniowych mówi, że te jagody, to najzdrowsze pożywienie na świecie. Są bogate w całe mnóstwo składników odżywczych, witamin i minerałów.

krem na zmarszczki
Krem sprawia, że zmarszczki się wygładzają, a co najważniejsze, skóra staje się jędrniejsza i bardziej napięta.

Ekstrakt z owoców Goji
Jagody Goji, to owoce chińskiej rośliny o nazwie kolcowój pospolity, znanej także jako kolcowój szkarłatny, który jest bliskim krewnym chińskiej wilczej jagody. Właściwości i działanie tych owoców od ponad 2500 lat są wykorzystywane w medycynie naturalnej krajów azjatyckich, a zwłaszcza w tradycyjnej medycynie chińskiej.

Od niedawno zalety jagód doceniono również w Polsce i pomału są one dodawane do wielu preparatów kosmetycznych. Jednak oryginalny Goji Cream zawiera ekstrakt pozyskiwany metodą powolnego suszenia wyselekcjonowanych owoców. Podczas tworzenia produktów do pielęgnacji twarzy firma Hendel używa innowacyjnych metod, aby stworzyć popularną linię do pielęgnacji twarzy, która zyskała uznanie tysięcy kobiet.

hendels garden krem
Bez wątpienia, ten krem to bomba witaminowa naturalnego pochodzenia.

Krem z jagodami Goji zawieraja:

  • 20 najbardziej wartościowych aminokwasów;
  • witaminę C ;
  • witaminę E;
  • żelazo;
  • witaminy z grupy B
  • betainę
jagody goji suszone
Aminokwasy z jagód Goji działają jak gąbka, zapobiegając utracie substancji nawilżających przez skórę i poprawiając głębokie nawilżenie i redukcję zmarszczek.
Strona ma charakter outletu, w którym prezentowane są produkty sklepów internetowych mających najlepsze opinie i najniższą cenę. Zapraszamy do naszych sklepów partnerskich!


Efekty stosowania suplementu nie są zawsze takie same i mogą się różnić od tych przedstawianych na stronie. Prezentowany środek (goji cream) nie jest lekiem, jest suplementem. W przypadku kłopotów ze zdrowiem, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Informacje o produkcie pochodzą z Wikipedii i strony producenta. Treści zawarte w niniejszym serwisie nie stanowią jakiejkolwiek porady, w tym zdrowotnej ani dietetycznej, a podmiot nie ponosi odpowiedzialności za skutki zastosowania się do treści zawartych w serwisie.

Polecane w tej kategorii

Dodaj komentarz