Back Nodger – masażer do pleców recenzje, opinie

[Głosów:8    Średnia:4.8/5]
Back Nodger
Back Nodger

Jak każdy wie, ból pleców może znacznie utrudnić wykonywanie codziennych obowiązków. Chwila relaksującego masażu może zdziałać cuda, ale samodzielne wykonywanie go własną dłonią, z pewnością, nie należy do czynności przyjemnych. Dlatego powstał Back Nodger – poręczny masażer do pleców. Ten nietypowy przyrząd niweluje bóle i napięcie karku, ramion czy pleców. Szybko relaksuje, rozluźnia mięśnie i poprawia krążenie, przynosząc ulgę i poprawiając samopoczucie.

Jak działa Back Nodger?

Dokładnie, punktowe działanie na ból i głęboki nacisk masażera zapewnia profesjonalny masaż. A dodatkowo samodzielnie kontrolujesz jego siłę i intensywność. Back Nodger pomaga wykonać japoński masaż shiatsu, który jest masażem punktowy wzmacniającym układ immunologiczny, wspomaga regulację układu nerwowego, ma działanie uspokajające i odstresowujące. Taki prosty masaż pomaga łagodzić bóle towarzyszące wielu dolegliwościom, poprawia sprawność fizyczną i jest stosowany w rehabilitacji.
Warto wspomnieć, że masażer Back Nodger jest prosty, wygodny w użyciu i całkowicie bezpieczny. Wystarczy przyłożyć go do napiętego miejsca i oburącz ciągnąć za trzonek. Nie potrzeba do niego żadnych baterii, a dzięki długiej rączce łatwo dociera się do miejsca bólu. Z kolei lekka konstrukcja i niewielkie wymiary pozwalają na swobodne zabranie go w podróż lub do pracy.

Lekka konstrukcja i niewielkie wymiary pozwalają na swobodne zabranie go w podróż lub do pracy.
Lekka konstrukcja i niewielkie wymiary pozwalają na swobodne zabranie go w podróż lub do pracy.

Technologia masażera

Masażer Back Nodger wyposażono w antypoślizgowy uchwyt i dodatkową nakładkę na końcówkę, która reguluje intensywność masażu – bez nakładki masaż jest mocniejszy. Dla utrzymania higieny nakładkę wystarczy umyć pod bieżącą wodą.

Gdzie kupić najtaniej?

Obecnie masażer dostępny jest w sprzedaży wysyłkowej. Cena waha się w przedziale 74 -119 zł.

Tutaj masażer Back Nodger najtaniej >


Na tej stronie prezentowane są produkty sklepów internetowych mających najlepsze opinie i najniższą cenę. Zapraszamy do sklepów partnerskich!

Efekty stosowania produktu nie są zawsze takie same i mogą się różnić od tych przedstawianych na stronie. W przypadku kłopotów ze zdrowiem, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Informacje o produkcie (BackNodger) pochodzą z Wikipedii i strony producenta. Treści zawarte w niniejszym serwisie nie stanowią jakiejkolwiek porady, w tym zdrowotnej ani dietetycznej, a podmiot nie ponosi odpowiedzialności za skutki zastosowania się do treści zawartych w serwisie.

Polecane w tej kategorii

Dodaj komentarz