Home » Zdrowie i Uroda » Kaplanex – tabletki na odchudzanie

Kaplanex – tabletki na odchudzanie

[Głosów:8    Średnia:4.6/5]
Kaplanex

Suplement Kaplanex

Kaplanex jest silny, ale bez recepty

Kaplanex, to nowoczesny środek odchudzający, który działa na trzy sposoby. Po pierwsze podnosi temperaturę ciała, i pomaga spalić zapasy tłuszczu zapasowego. Tłuszcz spalany jest intensywnie wtedy, kiedy intensywnie rozpadają się jego molekuły. Po drugie cykliczne spalanie tłuszczu, powodujące mniejsze wiązanie się tłuszczów, a podczas tego procesu produkowane są kalorygenne, które najobficiej i najszybciej dociera do komórek tłuszczowych. Po trzecie suplement Kaplanex blokuje enzym odpowiedzialny za dezaktywację noradrenaliny w komórkach tłuszczowych. W ten sposób intensyfikuje i przedłuża lipolityczne i termogeniczne działanie noradrenaliny.

Główne zalety

  • Gwarancję bezpieczeństwa używania;
  • Najnowocześniejsza chemiczna formuła;
  • Działa termogenicznie;
  • Poprawia metabolizm w wątrobie;
  • Pomaga regulować poziom cholesterolu

Skład Kaplanexu

To co wyróżnia suplement, to jego niepodważalna skuteczność podczas rozbijania i wydalania komórek tłuszczowych z organizmu. Kaplanex przeciwdziała otyłości i zawiera 9 substancji czynnych: fukoksantyna, synefryna, kapsaicyna, gurmar, chitosan, kwas chlorogenowy, Gymnema sylvestra, Taraxacum officinale, 1,3,7-trimetyloksantyna. Warto zauważyć, że to dosyć spektakularny skład w porównaniu do innych dostępnych środków na odchudzanie.
Kapsaicyna wpływa na produkcję hormonu tarczycy, który reguluje adrenalinę i dopaminę – hormony regulujące apetyt. Fukoksantyny wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej poprzez wydzielanie białka o symbolu UCP1. Białko ma działanie termogeniczne, przyspiesza procesy utleniania kwasów tłuszczowych i produkcję energii cieplnej w mitochondriach komórek składających się na tkankę tłuszczową. Z kolei Senyfryna pobudza receptory adrenaliny w niektórych tkankach, głównie tłuszczowych. Dodaje energii, obniża apetyt, pobudza metabolizm i spalanie kalorii.

Wiele osób deklaruje, że suplement jest wyjątkowo skuteczny.

Wiele osób deklaruje, że suplement jest wyjątkowo skuteczny.

Zalecenia, dawkowanie i porady

Wskazaniami do stosowania Kaplanexu są problemy z otyłością u osób dorosłych oraz powyżej 17 roku życia. Należy zażywać dwie kapsułki dwa razy dziennie ok. 30 minut przed posiłkiem (przed śniadaniem i przed obiadem). Suplement popijamy dużą ilością wody. Zaleca się również popijanie jedną szklanką wody z cytryną. Oczywiście nie należy przekraczać maksymalnej dziennej dawki. Produkt powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Najtańsza oferta, gdzie kupić. Jaka jest cena?

Obecnie Kaplanex można kupić tylko w sprzedaży wysyłkowej. Często przy zakupie większej ilości opakowań sklepy oferują zniżki,

Cena (w zależności od sklepu): 97 – 119 zł za 1 opakowanie.

 

Na tej stronie prezentowane są produkty sklepów internetowych mających najlepsze opinie i najniższą cenę. Zapraszamy do sklepów partnerskich!

Efekty stosowania produktu nie są zawsze takie same i mogą się różnić od tych przedstawianych na stronie. W przypadku kłopotów ze zdrowiem, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Informacje o produkcie (Kaplanex) pochodzą z Wikipedii i strony producenta. Treści zawarte w niniejszym serwisie nie stanowią jakiejkolwiek porady, w tym zdrowotnej ani dietetycznej, a podmiot nie ponosi odpowiedzialności za skutki zastosowania się do treści zawartych w serwisie.


Polecane w tej kategorii
, ,