Damska złota bransoletka z grawerem

Bransoleta złoto i grawer

Prosta i elegancka złota bransoletka YES próby 0,333 (dobrej jakości, złoto dobrze wyglądające) z blaszką, to z pewnością idealny prezent dla dziewczyny, dziecka czy koleżanki. Na bransoletce możemy zamieścić indywidualny grawer z imieniem lub datą, który uczyni ją niepowtarzalną. Charakteryzuje ją bardzo wysoka jakość wykonania, a solidne ogniwka gwarantują długą trwałość produktu. Bransoletka jest bardzo wygodna w noszeniu,nie zaczepia się o ubrania i ładnie prezentuje się na nadgarstku.

Grawer, czyli pomysł na super prezent

Chyba nie ma nic przyjemniejszego, jak otrzymanie prezentu, który jest specjalnie dobrany do odbiorcy. Wygrawerowanie napisu na upominku stanowi najwyższą formę spersonalizowania danego podarunku. Bowiem istnieje spora różnica pomiędzy bransoletą kupiona gdzieś tam naprędce, a taką, która dzięki wygrawerowanemu napisowi mówi, że ktoś się do tego upominku „przyłożył. Obecnie grawerowanie jest bardzo popularne i dostępne za niewielkie pieniądze. Jednak tak mały zachód, może przysporzyć wiele radości obdarowanej osobie. Takiego prezentu, nawet jeśli nietrafionego, nie wyrzuca się nigdy. Bo któż ośmieliłby się wyrzucić, coś na czym jest jego imię!

Kruszec: złoto
Próba: 0,333
Szerokość: 7 mm
Masa: ok. 1,75
Rozmiar: 17

Złota bransoletka dla dziewczyny

Biżuteria podlega wymianie lub zwrotowi, aż do 30 dni, od daty otrzymania przesyłki, na koszt sklepu!

Przejdź na stronę sklepu ⇒
Strona ma charakter outletu, gdzie prezentujemy produkty sklepów internetowych mające najlepsze opinie i najniższą cenę. Zapraszamy do naszych sklepów partnerskich!
[Głosów:0    Średnia:0/5]
Polecane w tej kategorii