Chocolate Slim – napój odchudzający. Opinie, sklep

chocolate slim

Chocolate Slim, to najnowszy hit wśród preparatów na odchudzanie. Bowiem skład napoju sugeruje, że jest zdrowy, smaczny i wspomaga odchudzanie! Z pysznym czekoladowym napojem możesz zrzucić kilka kilogramów w 4 tygodnie. Konsumenci twierdzą, że podczas odchudzania są w dobrym nastroju i pełni energii.

zielona kawa
Wpływ na odchudzanie ma kwas chlorogenowy, zawarty w niewypalonych ziarnach kawy.

Cenne składniki koktajlu Chocolate Slim

Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki, a najważniejszymi są naturalne kakao, jagody Goji, zielona kawa i ekstrakt z lakownicy żółtawej.

Naturalne kakao – Przyspiesza utlenianie tłuszczu. Pobudza układ odpornościowy podczas odchudzania. Zmniejsza ochotę na słodycze. Kakao zawiera ponad 800 związków o właściwościach nawilżających, tonizujących, rewitalizujących i regenerujących. W skład nasion wchodzi wapń, żelazo, magnez i fosfor. Niedawno odkryto powiązanie między brakiem tych składników mineralnych, a stanem napięcia przedmiesiączkowego. Naturalne kakao zawiera witaminy A, E i z grupy B, tryptofan, który jest wykorzystywany przez mózg do wytwarzania neuroprzekaźnika, zwanego serotoniną, która zapewnia spokój i uczucie szczęścia.

Jagody Goji – są bardzo dobrym źródłem białka, w skład którego wchodzi 18 aminokwasów. Zawierają węglowodany i tłuszcze, w tym 5 nienasyconych kwasów tłuszczowych z grupy omega-6, odpowiedzialnych za wytwarzanie ważnych hormonów; właściwą pracę mózgu i układu nerwowego. Są źródłem wielu witamin (C, B1, B2, B6, E) i składników mineralnych takich, jak fosfor, wapń, żelazo, miedź, cynk, selen.

Zielona kawa – kawa, która nie została poddana procesowi palenia. Dzięki temu, że wysoka temperatura nie przeniknęła do wnętrza ziaren, zachowane zostały jej cenne właściwości. Ekstrakt z zielonej kawy w USA uznany został za suplement diety wspomagający odchudzanie. Ziarna zielonej kawy zawierają kwas chlorogenowy, który ma właściwości bakteriobójcze, przeciwwirusowe, a nawet antygrzybiczne. Termiczna obróbka drastycznie zmniejsza zawartość kwasu chlorogenowego, dlatego tylko zielone ziarna mają właściwości odchudzające.

Laskownica żółtawa – gatunek grzybów należący do rodziny lakownicowatych. Używa się go jako środek wzmacniający siły organizmu, pomagający także w przypadkach chorób nowotworowych. Leczy się nim także bezsenność, schorzenia żołądka, stany zapalne stawów i nerek.

Ziarna Chia – Są cenione za ich zdolność do zapewnienia organizmowi zrównoważonej energii. Już Mała porcja nasion chia dostarcza: błonnika, Wapń, Manganu, Magnezu i Fosforu. Co najważniejsze zawarte w nic przeciwutleniacze zwalczają wytwarzanie wolnych rodników, które mogą spowodować uszkodzenia cząsteczkowe w komórkach i przyczynić się do szybszego starzenia się organizmu.

Jagody Acai – smakują jak jagodowa czekolada. Ale, co ważniejsze owoce te są bogatym źródłem antyoksydantów, które mają właściwości przeciw-utleniające. Antyoksydanty to związki, które przyczyniają się do powstrzymania wolnych rodników, zmniejsza tym samym ryzyko wystąpienia chorób nowotworowych. Zawierają również kwasy Omega, które są istotne w profilaktyce chorób serca i układu krwionośnego. Ponadto, kwasy Omega redukują poziom złego cholesterolu, zwiększając frakcje pozytywną. Dzięki kwasom Omega włosy, skóra i paznokcie są mocniejsze, wyglądają zdrowiej.

(źródła inf. o składzie:Biotechnologia.pl, Wikipedia.pl, Encyklopedia Popularna PWN)

odchudzanie
Bardzo bogaty skład Chocolate Slim sprawia, że nie potrzebujesz już kalorycznego pożywienia.

Jak widać napój Chocolate Slim, to bogactwo wartościowych i naturalnych składników, po których, bez wątpienia, trudno odczuwać jakikolwiek głód. To produkt, który doprowadził do rewolucji w dziedzinie poprawiania figury, zdrowia i odmładzania.
SMACZNEGO!!!
Efekty stosowania suplementu nie są zawsze takie same i mogą się różnić od tych przedstawianych na stronie. Prezentowany środek (chocolate slim) nie jest lekiem, jest suplementem. W przypadku kłopotów ze zdrowiem, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Informacje o produkcie pochodzą z Wikipedii i strony producenta. Treści zawarte w niniejszym serwisie nie stanowią jakiejkolwiek porady, w tym zdrowotnej ani dietetycznej, a podmiot nie ponosi odpowiedzialności za skutki zastosowania się do treści zawartych w serwisie.

Znajdź nas:
Polecane w tej kategorii