Męska torba na ramię Brodrene – skóra, czarna

brodrene torba meska

 

Męska czarna torba podróżna od Brodrene

Torba Brødrene BL11 (czarna) jest wyjątkowo modnym dodatkiem, którym wyróżnisz się podczas każdej podróży. To idealne uzupełnienie eleganckiego designu w stylu retro – sprawdzi się zarówno w pracy, podczas spotkania biznesowego oraz podróży. Torba uszyta jest z dobrej jakościowo skóry w dwóch kolorach – brązowym i czarnym. Idealnie zaprojektowane wnętrze umożliwia szybkie pakowanie. Zapinana na metalowe sprzączki, posiada wygodny uchwyt oraz odpinany pasek, dzięki czemu możesz założyć ją na ramię. Wewnętrzne kieszenie pomieszczą dokumenty oraz przedmioty codziennego użytku. To wyjątkowa struktura materiału, wspaniałe połączenie walorów estetycznych i funkcjonalności.

Firma Brodrene gwarancją jakości i stylu

Torba Brødrene BL11B znakomicie sprawdzi się podczas męczących podróży służbowych oraz krótkich wypadów poza miasto, czy podczas spotkań biznesowych. Regulowany pasek na ramię umożliwia łatwe i bezpieczne dostosowanie torby do wzrostu. Z kolei w komorze głównej znajduje się kieszonka na zamek, w której można schować kilka osobistych przedmiotów.

Wyjątkowa struktura materiału, wspaniałe połączenie walorów estetycznych i funkcjonalności.

Dane produktu

Czarna torba podróżna BLB11 ma często wybierane wymiary: 36 x 24 x 10 cm. Co najważniejsze, otrzymuje się na nią aż 24 miesięczną gwarancję. Bez wątpienia torby Brødrene, to dobry wybór dla zwolenników miejskiego szyku i prostej elegancji. Oryginalny projekt zapewnia wszechstronność zastosowań i wyjątkową wytrzymałości.

Gdzie kupić? Jaka jest cena?

Torby marki Brodrene osiągają najniższe ceny w sklepach internetowych. Cena tego modelu waha się w przedziale: 450 – 549 zł. Podczas składania zamówienia wystarczy wybrać opcję “złóż zamówienie” i wypełnić formularz dostawy. Umowa z firmą kurierską przewiduje dostawę na następny dzień roboczy po złożeniu zamówienia, czyli średnio 24 godziny od zaksięgowania wpłaty lub potwierdzenia przesyłki pobraniowej.

Na tej stronie prezentowane są produkty sklepów internetowych mających najlepsze opinie i najniższą cenę. Zapraszamy do sklepów partnerskich!

Informacje o produkcie (Brodrene Casual) pochodzą z Wikipedii i strony producenta. Treści zawarte w niniejszym serwisie nie stanowią jakiejkolwiek porady, a podmiot nie ponosi odpowiedzialności za skutki zastosowania się do treści zawartych w serwisie.

Polecane w tej kategorii