Nebulizator Inhalator Microlife NEB 100B

Inhalator Microlife
Microlife NEB 100B to nowoczesny inhalator i nebulizator w jednym. Może być wykorzystywany zarówno przez dorosłych, jak i przez dzieci. To wysokiej jakości urządzenie przeznaczone dla całej rodziny do stosowania podczas leczenia astmy, chronicznego bronchitu oraz innych schorzeń układu oddechowego.

Nebulizacja i inhalacja w jednym

Nebulizacja jest rodzajem terapii inhalacyjnej, której celem jest bezpośrednie dostarczenie aerozolu do podrażnionych lub zmienionych chorobowo dróg układu oddechowego. Atutem efektywności nebulizacji w Microlife jest moc (Na Cl)0,35 ml/min, a także zapewnienie konsumentowi podziałki na leki. Z pomocą urządzenia można zaaplikować najróżniejsze rodzaje medykamentów, w tym także sól fizjologiczną.

Jeśli ktoś poszukuje urządzenia o ciągłej pracy, na pewno będzie usatysfakcjonowany inhalatorem Microlife. Produkt posiada optymalne parametry, które umożliwiają emitowanie odpowiedniego rozmiaru cząsteczek oraz potrzebnego ciśnienia. Kompletny zestaw zawiera między innymi dwa rodzaje maseczek, przewód powietrzny, ustnik, końcówkę do nosa oraz zapasowe filtry.

Microlife NEB 100 B

Dane techniczne:

Wydajność nebulizatora: (Na Cl)0,35 ml/min
Rozmiar cząsteczek:(Na Cl) 1,82 ym API, 2,61ym 75% < 5 ym Cascade impactor
Maksymalne ciśnienie: 1,85 bar
Wydajność kompresora: 12 l/min
Przepływ powietrza: 12l/min
Poziom hałasu:56dBa
Wydajność nawiewu: 5,0 ml/min
Czas pracy:30/30
Waga: 1200g
Rozmiar: 140x150x120 mm

W zestawie:

Microlife NEB 100B
Pojemnik na leki
Maseczka dla dzieci
Ustnik
Maseczka dla dorosłych
Przewód powietrzny
Końcówka do nosa
Filtry zapasowe
Karta gwarancyjna
Polska instrukcja obsługi
Dowód zakupu (paragon lub na życzenie Faktura VAT)

Poniżej oferty z najniższą ceną

Strona ma charakter outletu, gdzie prezentowane są produkty sklepów internetowych mające najlepsze opinie i najniższą cenę. Zapraszamy do naszych sklepów partnerskich!
Polecane w tej kategorii