Torba skórzana męska – brązowa Casual Brodrene. Na ramię

torba skorzana na ramie brazowa

 

Skórzana torba podróżna dla każdego mężczyzny

Torba Brødrene BL10 jest bardzo modnym dodatkiem, którym wyróżnisz się podczas każdej podróży. Idealnie zaprojektowane wnętrze torby umożliwia swobodne pakowanie. Torba wykonana jest oczywiście ze skóry naturalnej dostępnej w 3 modnych kolorach. Z kolei wnętrze torby wyłożone jest tkaniną w kolorze czerwonym lub czarnym do wyboru.

Marka gwarancją jakości

Brødrene BL10 znakomicie sprawdzi się podczas podróży służbowych oraz krótkich wypadów poza miasto. Regulowany pasek na ramię umożliwia łatwe i bezpieczne obniżenie torby. Zaś w komorze głównej znajduje się kieszonka na zamek, w której można schować bardziej osobiste przedmioty.

torby skórzane
Brødrene to świadomy wybór jakości oraz indywidualności, która olśniewa za każdym razem.

Dane produktu

Torba podróżna ma popularne wymiary: 54 x 34 x 24 cm. Co najważniejsze, otrzymuje się na nią 24 miesięczną gwarancję!. Produkty Brødrene to idealny wybór dla zwolenników miejskiego szyku i elegancji. Dzięki unikatowemu projektowi, wszechstronności zastosowań i wyjątkowej wytrzymałości, marka idealnie pasuje do dynamicznego trybu życia.

Gdzie kupić? Jaka cena?

Produkty marki Brodrene notują najniższe ceny w sprzedaży wysyłkowej. Cena torby waha się w przedziale: 510 – 599 zł. Podczas składania zamówienia wystarczy wybrać opcję złóż zamówienie i wypełnić formularz dostawy. Umowa z firmą kurierską przewiduje dostawę na następny dzień roboczy po złożeniu zamówienia, czyli średnio 24h od zaksięgowania wpłaty lub potwierdzenia przesyłki pobraniowej.

Na tej stronie prezentowane są produkty sklepów internetowych mających najlepsze opinie i najniższą cenę. Zapraszamy do sklepów partnerskich!

Informacje o produkcie (Brodrene) pochodzą z Wikipedii i strony producenta. Treści zawarte w niniejszym serwisie nie stanowią jakiejkolwiek porady, a podmiot nie ponosi odpowiedzialności za skutki zastosowania się do treści zawartych w serwisie.

Znajdź nas:
Polecane w tej kategorii

Dodaj komentarz