Torba skórzana męska – ciemny brąz Casual Brodrene

bodrene torba casual

 

Męska brązowa torba podróżna Brodrene

Torba Brødrene BL10 (czarna) jest wyjątkowo modnym dodatkiem, którym wyróżnisz się podczas każdej podróży. Idealnie zaprojektowane wnętrze umożliwia szybkie pakowanie. Torba wykonana jest oczywiście ze skóry naturalnej dostępnej w 3 modnych kolorach. Wnętrze torby wyścielone jest tkaniną w kolorze czerwonym lub czarnym do wyboru. To wyjątkowa struktura materiału, wspaniałe połączenie walorów estetycznych i funkcjonalności.

Brodrene gwarancją jakości i stylu

Torba Brødrene znakomicie sprawdzi się podczas męczących podróży służbowych oraz krótkich wypadów poza miasto. Regulowany pasek na ramię umożliwia łatwe i bezpieczne dostosowanie torby do indywidualnych upodobań. Zaś w komorze głównej znajduje się kieszonka na zamek, w której można schować kilka osobistych przedmiotów.

Dodatkowym atutem jest możliwość szerokiego otwarcia torby, więc w łatwy sposób można ja spakować i rozpakować.
Dodatkowym atutem jest możliwość szerokiego otwarcia torby, więc w łatwy sposób można ja spakować i rozpakować.

Dane produktu

Ciemno brązowa torba podróżna typu Casual ma często wybierane wymiary: 54 x 34 x 24 cm. Co najważniejsze, otrzymuje się na nią aż 24 miesięczną gwarancję. Bez wątpienia torby Brødrene to idealny wybór dla zwolenników miejskiego szyku i prostej elegancji. Dzięki oryginalnemu projektowi, wszechstronności zastosowań i wyjątkowej wytrzymałości, marka świetnie pasuje do dynamicznego trybu życia.

Gdzie kupić? Jaka jest cena?

Torby marki Brodrene osiągają najniższe ceny w sprzedaży wysyłkowej. Cena tego modelu waha się w przedziale: 575 – 659 zł. Podczas składania zamówienia wystarczy wybrać opcję złóż zamówienie i wypełnić formularz dostawy. Umowa zawarta z firmą kurierską przewiduje dostawę na następny dzień roboczy po złożeniu zamówienia, czyli średnio 24h od zaksięgowania wpłaty lub potwierdzenia przesyłki pobraniowej.

Na tej stronie prezentowane są produkty sklepów internetowych mających najlepsze opinie i najniższą cenę. Zapraszamy do sklepów partnerskich!

Informacje o produkcie (Brodrene Casual) pochodzą z Wikipedii i strony producenta. Treści zawarte w niniejszym serwisie nie stanowią jakiejkolwiek porady, a podmiot nie ponosi odpowiedzialności za skutki zastosowania się do treści zawartych w serwisie.

Polecane w tej kategorii