Torba skórzana męska – czarna Brodrene. Na ramię

Torba skórzana męska

 

Skórzana torba podróżna dla modnego mężczyzny

Torba Brødrene BL10 (czarna) jest bardzo modnym dodatkiem, którym wyróżnisz się podczas każdej podróży. Perfekcyjnie zaprojektowane wnętrze umożliwia swobodne pakowanie. Torba wykonana jest oczywiście ze skóry naturalnej dostępnej w 3 modnych kolorach. Z kolei wnętrze torby wyłożone jest tkaniną w kolorze czerwonym lub czarnym do wyboru.

Marka Brodrene gwarancją jakości

Torba Brødrene znakomicie sprawdzi się podczas podróży służbowych oraz krótkich wypadów poza miasto. Regulowany pasek na ramię umożliwia łatwe i bezpieczne dostosowanie torby do indywidualnych potrzeb. Zaś w komorze głównej znajduje się kieszonka na zamek, w której można schować osobiste przedmioty.

Brødrene to nowoczesna elegancja oparta na klasycznych wartościach.
Brødrene to nowoczesna elegancja oparta na klasycznych wartościach.

Dane produktu

Czarna torba podróżna typu Casual ma często poszukiwane wymiary: 54 x 34 x 24 cm. Co najważniejsze, otrzymuje się na nią aż 24 miesięczną gwarancję!. Produkty Brødrene to idealny wybór dla zwolenników miejskiego szyku i prostej elegancji. Dzięki unikatowemu projektowi, wszechstronności zastosowań i wyjątkowej wytrzymałości, marka świetnie pasuje do dynamicznego trybu życia.

Gdzie kupić? Jaka jest cena?

Torby marki Brodrene notują najniższe ceny w sprzedaży wysyłkowej. Cena tego modelu waha się w przedziale: 575 – 649 zł. Podczas składania zamówienia wystarczy wybrać opcję złóż zamówienie i wypełnić formularz dostawy. Umowa zawarta z firmą kurierską przewiduje dostawę na następny dzień roboczy po złożeniu zamówienia, czyli średnio 24h od zaksięgowania wpłaty lub potwierdzenia przesyłki pobraniowej.

Na tej stronie prezentowane są produkty sklepów internetowych mających najlepsze opinie i najniższą cenę. Zapraszamy do sklepów partnerskich!

Informacje o produkcie (Brodrene) pochodzą z Wikipedii i strony producenta. Treści zawarte w niniejszym serwisie nie stanowią jakiejkolwiek porady, a podmiot nie ponosi odpowiedzialności za skutki zastosowania się do treści zawartych w serwisie.

Znajdź nas:
Polecane w tej kategorii

Dodaj komentarz