Nagrzewnica / Grzejnik elektryczny z termostatem HECHT

Grzejnik Hecht

Niewielki przenośny grzejnik z wentylatorem i termostatem marki Hecht pozwala na dowolne przemieszczanie urządzenia w wybrane miejsce. Jeśli potrzebujesz, aby dane miejsce zostało szybko ogrzane, to nagrzewnica Hecht spełni Twoje oczekiwania. Wydajny silnik o mocy 3 kW pozwala na szybkie ocieplenie całego pomieszczenia lub też docieplenie większego miejsca np. na hali produkcyjnej. Co ciekawsze, to samo małe urządzenie zapewnia ochłodę w upalne dni dzięki funkcji wentylatora.

Domowa farelka i profesjonalna nagrzewnica w jednym

Grzejnik Hecht jest połączeniem małej farelki do użytku domowego i profesjonalnej nagrzewnicy do ocieplenia większych pomieszczeń. Urządzenie przeznaczone jest do ogrzewania pomieszczeń, których kubatura nie przekracza 40 m3. Wyposażony w trójzakresowy włącznik pozwala ustawić moc grzewczą na poziomie 25 / 1500 lub 3000 W. Posiada wbudowany termostat pozwalający ustawić niezmienną temperaturę w ogrzewanym pomieszczeniu od 0 do 85 stopni. Warto zauważyć, że obudowa grzejnika została odizolowana od części grzejnej aby nie dochodziło do nadmiernego nagrzewania się całego urządzenia.
Grzejnik został wykonany z mocnej blachy malowanej proszkowo i zamontowany jest na stabilnych nóżkach, które mają możliwość regulacji położenia, dzięki czemu strumień powietrza można skierować na dowolne miejsce. Z kolei górna część urządzenia wyposażona jest w wygodną rękojeść, która pozwala przestawić urządzenie nawet w trakcie jego pracy.

elektryczna nagrzewnica

Zalety Hecht 3330:

Mała waga i gabaryty sprawiają, że transport jest bardzo wygodny
Powlekana grzałka ze stali nierdzewnej
Mocna podstawa zapewnia bezpieczeństwo użytkowania
Regulacja nagrzewania pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb
Bezpiecznik i termostat zabezpieczają przed przegrzaniem i zwiększa jego żywotność
Stopień ochrony IPX4

Cechy produktu:

  • Ogrzewanie oraz dogrzewanie pomieszczeń o powierzchni do 40 m3
  • Moc 3000 W
  • Silnik 230 V / 50 Hz
  • Regulacja 30/1500/3000 W
  • Powierzchnia ogrzewania 40 m3
  • Przepływ powietrza 360 m3/h
  • Zakres temperatury 0,85 stopni
  • Wymiary opakowania 315x330x400 mm
  • Waga 6,6 kg

Poniżej oferty z najniższą ceną

Strona ma charakter outletu, gdzie prezentowane są produkty sklepów internetowych mające najlepsze opinie i najniższą cenę. Zapraszamy do naszych sklepów partnerskich!
Polecane w tej kategorii