Reprintic – krem do pielęgnacji i odnowy Tatuażu

Reprintic krem

Innowacyjny krem ochronny Reprintic zapobiega nadmiernemu blaknięciu kolorów i sprawia, że skóra w miejscu tatuażu jest nawilżona i sprężysta. Działa odżywczo na skórę i wpływa na wzmocnienie intensywności barw tatuażu i przeciwdziała jego blaknięciu.

Jak Reprintic działa na tatuaż?

Smocza krew, która jest głównym składnikiem kremu, to sok z drzewa Croton lechleri (Smocza Krew). Wykazuje bardzo silne właściwości regeneracyjne, a także działa ochronnie.  Drzewo charakteryzuje się szarą korą, z której po nacięciu wydobywa się gęsta ciecz o intensywnie czerwonej barwie, stąd nazwa rośliny Smocza Krew. Pozyskiwany z niej ekstrakt, to na rynku kosmetycznym stosunkowo nowy składnik okazuje się być bardzo cennym surowcem. Ze względu na szereg właściwości regenerujących i antyoksydacyjnych zainteresowanie produktem jest coraz większe.

Z kolei witamina E obecna w maści Reprintic nawilża oraz wygładza skórę, a także sprawia, że staje się gładsza. Zaś witamina A pomaga ujędrnić i odżywić skórę, zwiększa także jej elastyczność. Mieszanina olejów: lnianego, z pestek róży i monoi działają wzmacniająco na barierę lipidową skóry. Filtry UV chronią tatuaż przed blaknięciem pod wpływem słońca.

smocza krew drzewo
Croton lechleri, – drzewo o niesamowitych walorach. Z kory uzyskiwana jest tzw. Smocza krew. Występuje na obszarze Ameryki Południowej (przede wszystkim w Peru, Brazylii, Ekwadorze czy Meksyku

Składniki aktywne kremu:
Witamina A, witamina E, sok Smocza krew, mieszanina olejów (olej lniany, olej monoi, olej z pestek róży), filtr UVA/UVB.

Alofarm
Producentem reprinticu jest Aflofarm, która gwarantuje zaawansowane technologie farmaceutyczne, nowoczesne zaplecze badawcze i najwyższe standardy jakości.

Działanie witamin na skórę

Witamina A niszczy wolne rodniki, które przyczyniają się do zanieczyszczenia skóry. Stymuluje produkcję kolagenu, opóźnia procesy starzenia i wiotczenia skóry oraz zapobiega zmarszczkom. Ponadto wyrównuje plamy i przebarwienia na skórze.

Witamina E w widoczny sposób wpływa na nawilżanie skóry, zapobiega jej wysuszeniu i pomaga w likwidowaniu plam starczych, które powstają na dłoniach i twarzy. Witamina występuje w naskórku, ale niszczą ją promienie słoneczne, dlatego należy pamiętać o jej suplementacji w okresie letnim, a szczególnie w okresie opalania.

Główne zalety kremu:

  • kolory tatuaży są intensywniejsze
  • wyostrzają się barwy tatuaży
  • wyostrza się kontur tatuaży
  • cera jest jędrna i nawilżona
Znaleźliśmy najniższe ceny:
[nokaut-offers-box url=’/produkt:reprintic.html’ template=’list’ render_type=’inline’ limit=’4′]
Strona ma charakter outletu, w którym prezentowane są produkty sklepów internetowych mających najlepsze opinie i najniższą cenę. Udanych zakupów!
Znajdź nas:
Polecane w tej kategorii

Dodaj komentarz