Egg timer Gorące jajo – minutnik do gotowania jaj

Egg Timer gorące jajo

Egg Timer to niesamowity wynalazek dla wielbicieli doskonale ugotowanych jaj. Zresztą, któż nie lubi świeżego jajka ugotowanego tak, że żółtko nie jest, ani za twarde, ani za miękkie.
Pomimo wielu porad dotyczących gotowania, nadal nie zawsze udaje się ugotować jajko tak, by po przekrojeniu, żółtko lekko wylewało się ze środka.

Czasomierz wrzucamy do garnka wraz z jajami i czekamy, aż zmieni kolor.
Czasomierz wrzucamy do garnka wraz z jajami i czekamy, aż zmieni kolor.

 

Egg timer to recepta na idealne jajo

Wystarczy, że do jaj, które chcemy ugotować, dołożymy minutnik Egg Timer, który zmieniając kolor wskaże, czy jajka są jeszcze na miękko, już na twardo, czy może wciąż gdzieś pomiędzy. Jajo nie mierzy czasu, jak zwykły minutnik, ale działa w oparciu o temperaturę. Na specjalnej podziałce można zobaczyć, jaką jajko ma w danej chwili. Gdy ciemny kolor dojdzie do “soft” na podziałce, to jajko jest na miękko, “medium” oznacza średnio ugotowane , “hard” natomiast sygnalizuje, że jest już na twardo.

Gorące jajo wielokrotnego użycia

Czasomierz Egg Timer, to proste, ale sprawdzone rozwiązanie technologiczne. Specjalna substancja , z której wykonane jest jajko, zmienia kolor pod wpływem temperatury. Po gotowaniu odstawiamy jajo i możemy użyć go, kiedy tylko chcemy. Można nawet powiedzieć, że to urządzenia nie może się zepsuć, działa wiecznie 😉

czas gotowania jaja

Strona ma charakter outletu, w którym prezentowane są produkty sklepów internetowych mających najlepsze opinie i najniższą cenę. Zapraszamy do naszych sklepów partnerskich!
Znajdź nas:
Polecane w tej kategorii

Dodaj komentarz