Bustural – krem wspomagający powiększenie piersi

bustural na biust

Krem Bustural opiera się na innowacyjnej mieszance z olejków roślin egzotycznych i roztworu Volufiline. który opiera się na naturalnym składniku: sarsasapogeninie.

Powiększanie biustu kremem?

Producent informuje, że udowodniono, że krem Bustural wpływa na powiększenie rozmiaru kobiecych piersi, stymulując produkcję lipidów w tkance łącznej. Zaawansowane badania i eksperymenty laboratoryjne pozwoliły naukowcom dopracować formułę sarsasapogeninową, czego skutkiem jest wspomniany roztwór Volufiline będący głównym składnikiem kremu.

Podczas badań klinicznych wykazano, że Volufiline może powiększyć tkankę tłuszczową o 8% w krótkim odstępie czasu. Busturalem możesz wpłynąć na poprawę konturu biustu. Najlepszą cechą tego produktu jest to, że w odróżnieniu do innych niechirurgicznych metod powiększania piersi, krem ten jest nakładany na skórę i działa jedynie na strefy, które mamy zamiar powiększyć.

piersi
Z Busturalem rezultaty są widoczne. Wpływa też na wygląd skóry.

Ten innowacyjny krem sprawia, że nie musisz zażywać szkodliwych leków, które są niebezpieczne dla zdrowia. Możesz również zapomnieć o drogich implantach, które stanowią poważne ryzyko dla organizmu. Z kremem Bustural łatwo i bezpiecznie wpłyniesz na wygląd swojego biustu.

Co zawiera Bustural?

Sekretem kremu jest niedawno opatentowana we Francji Volufilina – substancja wypełniająca. Z powodzeniem stosowana jest we wszystkich preparatach, które mają na celu wypełnienie danego obszaru skóry. Wybrano ją z racji funkcji zwiększania objętości tkanki tłuszczowej kobiecych piersiach. Jak czytamy w sieci Volufilina jest naturalnym ekstraktem roślinnym, który zawiera substancje zwaną Sarsasapogenin, która ma niezwykłą właściwość pobudzania niewyspecjalizowanych komórek do przekształcania się w komórki tłuszczowe. Sarsasapogenin działa również na istniejące już komórki tłuszczowe pobudzając je do podziału – obydwa procesy prowadzą do zwiększenia ilości i objętości komórek tłuszczowych. Właściwości Volufiline są bardzo dobrze oceniane przez ekspertów, jest ona najważniejszym aktywnym składnikiem kosmetyków powiększających i przywracających objętość biustu.

Z kolei olejek z Citrus Aurantium Dulcis znany lepiej jako olejek pomarańczowy, wyciągany jest ze skóry słodkich i kwaśnych pomarańczy. Stymuluje syntezę kolagenu i wzmacnia tkankę łączną, ujędrnia skórę, odmładzając jej wygląd.
Olejek z nasion Vitis Vinifera znany jako olejek z winogron jest bogaty w kwas linolowy i szybko wchłania się przez skórę, dzięki czemu jest ekstremalnie skuteczny w nawilżaniu skóry. Wyciąg z olejku winogronowego ma wiele terapeutycznych właściwości. Jest znany z działania antyoksydacyjnego i odżywiającego oraz doskonale sprawdza się w formułach medycznych. Stymuluje regenerację tkanki i pomaga w napinaniu skóry.
(źródła inf. o składzie: Wikipedia, The Sotheby’s Wine Encyclopedia, str. producenta)

Gdzie kupić Bustural?
Krem był dotychczas sprzedawany drogą internetową, ale sprzedaż została wstrzymana w Europie. Gdy będziemy wiedziel więcej – damy znać 😉

 


Efekty stosowania suplementu nie są zawsze takie same i mogą się różnić od tych przedstawianych na stronie. Prezentowany środek (bustural) nie jest lekiem, jest suplementem. W przypadku kłopotów ze zdrowiem, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Informacje o produkcie pochodzą z Wikipedii i strony producenta. Treści zawarte w niniejszym serwisie nie stanowią jakiejkolwiek porady, w tym zdrowotnej ani dietetycznej, a podmiot nie ponosi odpowiedzialności za skutki zastosowania się do treści zawartych w serwisie.
<!–googleon: index>

Znajdź nas:
Polecane w tej kategorii

Dodaj komentarz