Life Juicer – wyciskarka do soków – opinie i recenzje

Life Juicer
Czy jest coś zdrowszego niż szklanka świeżo wyciśniętego soku? Odpowiedź jest chyba oczywista, bo jedna szklanka zdrowego soku dostarcza organizmowi wiele witamin i substancji, które pozytywnie wpływają na zdrowie i wygląd.

Jeśli chcesz nareszcie przekonać dzieci do warzyw i owoców Life Juicer w tym Ci pomoże.W kilka chwil przygotujesz soki pełne wartości odżywczych, które wzbogacą i urozmaicą codzienne posiłki.

W czym Life Juicer odróżnia się od innych?

Wyciskarka LifeJuicer to nowoczesny sprzęt wykorzystujący doskonałe technologie. Przykładowo mamy tutaj 80 obrotów na minutę. Tradycyjne sokowirówki poprzez duże obroty wytwarzają wysoką temperaturę, zabijając witaminy i składniki mineralne. Life Juicer pracuje na niższych obrotach, dzięki czemu soki pozostają pełne składników odżywczych. To jest właśnie ideał wolnoobrotowego wyciskania soków!

lifejuicer
Dzięki technice wolnoobrotowej, Life Juicer zrobi sok, który nie jest podgrzewany przez szybkie obroty.

Life Juicer jest prosty i szybki w użyciu. Bowiem pojemniki można myć w zmywarce, a wyciskarkę wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką. W prezencie otrzymuje się broszurę z przepisami na pyszne soki, aby nigdy nie zabrakło ci inspiracji.

Dane techniczne:

  • napięcie znamionowe: AC220-240V // 110V;
  • moc znamionowa: 150W;
  • prędkość: 80 RPM;
  • częstotliwość znamionowa: 50-60Hz;
  • standardowy czas używania: do 20 minut nieprzerwanej pracy;
  • wymiary: 47x19x30 cm
Strona ma charakter outletu, w którym prezentowane są produkty sklepów internetowych mających najlepsze opinie i najniższą cenę. Zapraszamy do sklepów partnerskich!
Polecane w tej kategorii