Power Pressure Cooker XL ciśnieniowy multiwar elektryczny

Power Pressure Cooker XL

Power Pressure Cooker XL jest urządzeniem kuchenny, które zupełnie odmieni codzienne przygotowywanie posiłków. Pozwoli przygotować pyszne dania dla całej rodziny i znacznie zaoszczędzić czas spędzony w kuchni.

Power Pressure (Preszer) pozwala gotować, piec, a także przygotowywać zdrowe dania na parze. Dzięki powłoce nieprzywierającej nie trzeba używać tłuszczu ani martwić się przypalonym jedzeniem. Tajemnicą Pressure Cookera jest przygotowywanie smacznych potraw pod ciśnieniem – dzięki temu pozostają soczyste i bardzo  aromatyczne. Są również gotowe znacznie szybciej.

Z tym urządzeniem zaoszczędzisz mnóstwo czasu, bo przygotowuje ono potrawy do 70% szybciej niż tradycyjny piekarnik. Idealnie ugotowane warzywa na parze będą gotowe w 2 minuty, a pyszne zupy w 10. Z kolei makaron z sosem przygotujesz w 5 minut i to bez wcześniejszego gotowania wody.

Cooker posiada pojemny garnek wewnętrzny o pojemności 5 l. Zatem z łatwością przygotujesz w nim potrawy dla całej rodziny.

Gotowanie na parze z Power Pressure

Urządzenie umożliwia gotowanie na parze, co jest szczególnie ważne dla osób dbających o zdrowie. W pożywieniu przygotowanym w ten sposób zachowuje się więcej składników odżywczych, witamin i minerałów. Warzywa pozostają wilgotne i świeże. Para zmiękcza włókna znajdujące się w pożywieniu, a tym samym sprawia , że jest ono łatwiejsze do strawienia. Gotowanie na parze pozwala utrzymać czystość w kuchni, ponieważ przebiega bez oleju, dymu i bałaganu.

power preszer
Urządzenie Power Pressure, to wysoka jakość za niską cenę.

Urządzenie posiada specjalne programy przeznaczone do różnych produktów i potraw. Wystarczy wcisnąć jeden przycisk  i gotowe. Wśród opcji gotowania znajdziesz m.in. specjalny program do zup, wolnego gotowania, mięsa czy gotowania na parze. Przygotowywanie posiłków dodatkowo ułatwia czytelny elektroniczny wyświetlacz.

Głowne zalety Pressure Cooker:

  • dania gotowe do 70% szybciej;
  • specjalne programy do różnych produktów i potraw;
  • gotowanie i pieczenie pod ciśnieniem;
  • powłoka nieprzywierająca;
  • duża pojemność: 5 litrów;
  • wewnętrzny garnek można myć w zmywarce
Strona ma charakter outletu, w którym prezentowane są produkty sklepów internetowych mających najlepsze opinie i najniższą cenę. Zapraszamy do naszych sklepów partnerskich!
Polecane w tej kategorii

Dodaj komentarz