Helix Original – na ból stawów i zwyrodnienie

helix original

Suplement Helix Original wspomaga zwalczyć ból związany z ze zwyrodnieniami, a tym samym poprawić jakość życia. Tabletki pomagają walczy z bólem, obrzękami i sztywnością stawów, nie powodują przy tym skutków ubocznych. Przynoszą ulgę osobom cierpiącym na artretyzm i osteoartretyzm.

Jak Helix Original działa na stawy?

Sekretem suplementu Helix Original jest allantoina, czyli unikalne białko ze śluzu ślimaka, które działa przeciwbólowo, pomaga w gojeniu i stymulacji komórek, przywracając stawom elastyczność, giętkość i ruchomość. Allantoina jest bogata w witaminy A, C i E, które powstrzymują proces starzenia, utleniania i degradacji chrząstki stawowej.

Skład HelixOriginal

Allantoina – Środek pobudzający ziarninowanie ran. Wspomaga usuwanie tkanki martwiczej skóry, oczyszcza rany, wykazuje działanie keratolityczne. Pobudza regenerację naskórka i procesy naskórkowania. W ten sposób przyspiesza proces gojenia się ran

Kolagen – podstawowe białko tkanki łącznej o nietypowym składzie aminokwasów. Głównie odpowiada za elastyczność skóry, jest bardzo odporny na rozciąganie i dlatego stanowi główny składnik ścięgien. Z ubytkiem kolagenu wiążą się procesy starzeniowe skóry i powstawanie zmarszczek.

Elastyna  – hydrofobowe białko strukturalne o budowie fibrylarnej (skleroproteina), które występuje w tkance łącznej. Jest głównym składnikiem ścięgien, więzadeł, tkanki płucnej oraz ścian większych naczyń krwionośnych.

Kwas hialurynowy – podstawowy składnik mazi stawowej, stanowi element budulcowy chrząstki hialinowej (szklistej). Posiada właściwości higroskopijne, czyli wiąże wodę i tym samym nawilża powierzchnię chrząstki stawowej chroniąc ją przed wysychaniem. Przyjmuje się, że jedna tabletka dziennie zwiększa lepkość mazi stawowej, odżywia chrząstkę stawową i zmniejsza jej tarcie.

ból stawów
Helix Original ma bogaty skład, który kompleksowo wpływa na pozbycie się problemu ze stawami

Czy Helix pomoże na stawy?

Suma działania wszystkich składników zasługuje na uwagę. Bowiem większość dostępnych w aptece suplementów zawiera tylko kolagen i elastynę. W przypadku Helix Original mamy zestawienie wszystkich najważniejszych substancji pomocnych w leczeniu stawów.

Jak podaje producent środek jest w 100% naturalny, a więc całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Suplement diety Helix Original to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zapomnieć o problemach ze stawami i wrócić do lepszej kondycji..

Strona ma charakter outletu, w którym prezentowane są produkty sklepów internetowych mających najlepsze opinie i najniższą cenę. Zapraszamy do sklepów partnerskich!


Efekty stosowania suplementu nie są zawsze takie same i mogą się różnić od tych przedstawianych na stronie. Prezentowany środek (helix original) nie jest lekiem, jest suplementem. W przypadku kłopotów ze zdrowiem, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Informacje o produkcie pochodzą z Wikipedii i strony producenta. Treści zawarte w niniejszym serwisie nie stanowią jakiejkolwiek porady, w tym zdrowotnej ani dietetycznej, a podmiot nie ponosi odpowiedzialności za skutki zastosowania się do treści zawartych w serwisie.

Znajdź nas:
Polecane w tej kategorii

Dodaj komentarz