Titan Hose – wąż ze stali nierdzewnej 7,5 – 30 m

Titan Hose Wąż ze stali nierdzewnej 1
Ile to już razy obiecywałeś sobie, że pozbędziesz się tego plastikowego węża ogrodowego, który stale się skręca i zagina? No właśnie, teraz masz okazję stać się posiadaczem solidnego węża ze stali nierdzewnej za niewielką cenę w rozmiarach od 7,5 do 30 metrów!

Titan Hose ze stali nierdzewnej

Wąż Titan Hose ze stali nierdzewnej nie plącze się i nie zgina. Wytrzyma nawet przejazd kosiarką i jest odporny na złe warunki atmosferyczne i działanie promieni UV. To produkt lekki i łatwy w przenoszeniu, dzięki czemu poradzą sobie z nim nawet osoby, które nie mają wielkiej siły. Titan Hose nadaje się do podlewania trawnika, mycia samochodu i innych niezbędnych prac ogrodowych.

wąż ogrodowy
Wąż jest idealny do podlewania trawnika, mycia samochodu i innych prac ogrodowych

Praca z wężem Titan Hose

Titan Hose jest całkowicie elastyczny i nie zgina się, a Ty możesz poruszać się swobodnie po całym ogrodzie. Oznacza to, że codzienna praca nie będzie już udręką i ciągłym odkręcaniem i prostowaniem plastikowego węża. Ponadto tańsze odpowiedniki wymagają okresowej wymiany, bo po prostu pękają w miejscach, gdzie często się zaginały. Titan house, to bez wątpienia, jedno z ważniejszych urządzeń ogrodowych, które uprzyjemniają pracę i są inwestycją na długie lata.

Wąż jest dostępny w kilku długościach: 7,5 m, 15 m, 22,5 m, 30 m.

Polecane w tej kategorii

Dodaj komentarz