Copper Stone – zestaw patelni ze stali nierdzewnej

Copper Stone
Zestaw Copper Stone

Z czego wykonano zestaw Cooper Stone

Zestaw naczyń Copper Stone został wykonany z kutego aluminium połączonego z podstawą ze stali nierdzewnej. Patelnie składają się z 5 warstw, z których 3 zapobiegają przywieraniu. Dzięki temu połączeniu bez trudu i bez dodatku tłuszczu usmażysz zdrowsze i smaczniejsze dania. Powierzchnia patelni jest bardzo wytrzymała i odporna na zarysowania. Można na niej zmiksować ciasto do naleśników, a ze względu na odporność na wysokie temperatury patelnie można używać do pieczenia w piekarniku. Przy produkcji Copper Stone nie zastosowano żadnych szkodliwych substancji, więc są całkowicie bezpieczne dla zdrowia.

Patelnie nowej generacji dla każdego

Patelnie Copper Stone sprawdzają się podczas codziennego smażenia, a ich czyszczenie jest bardze łatwe – wystarczy tylko przetrzeć powierzchnię i patelnie od razu są gotowe do ponownego smażenia. Specjalny ergonomiczny uchwyt imitujący drewno i stylowe wykończenie w kolorze miedzi sprawiają, że patelnie prezentują się naprawdę wyjątkowo. Naczynia ze stali nierdzewnej mogą być używane na różnych typach kuchenek: elektrycznych, halogenowych, gazowych czy indukcyjnych.
Warto wiedzieć, że stal nierdzewna jest jest niezwykle twarda i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Naczynia stalowe zachowują idealną równość, nie odkształcają się nawet w bardzo wysokiej temperaturze. Są też niepodatne na korozję. Istotną cechą stali nierdzewnej, jest to, że naczynia nadają się do stosowania na kuchenkach indukcyjnych.

patelnia
potrójna, nieprzywierająca powierzchnia ułatwiająca smażenie

Gdzie kupić zestaw patelni, jaka jest cena?

Zestaw patelni Copper Stone najniższe ceny uzyskuje w sprzedaży wysyłkowej. W zależności od promocji cena waha się od 299 do 399 zł. Niektóre sklepy oferują sprzedaż pojedynczych egzemplarzy.
W zestawie znajdują się cztery patelnie o rozmiarach 20, 24, 28 cm.

Na tej stronie prezentowane są produkty sklepów internetowych mających najlepsze opinie i najniższą cenę. Zapraszamy do sklepów partnerskich!

Efekty stosowania produktu nie są zawsze takie same i mogą się różnić od tych przedstawianych na stronie. W przypadku kłopotów ze zdrowiem, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Informacje o produkcie (CopperStone) pochodzą z Wikipedii i strony producenta. Treści zawarte w niniejszym serwisie nie stanowią jakiejkolwiek porady, w tym zdrowotnej ani dietetycznej, a podmiot nie ponosi odpowiedzialności za skutki zastosowania się do treści zawartych w serwisie.

Polecane w tej kategorii