Vibro Shaper – platforma wibracyjna do ćwiczeń

Vibro Shaper Platforma

Vibro Shaper, to nowoczesna platforma wibrująca, która pozwoli Ci uzyskać wymarzoną sylwetkę. Platforma trenuje mięśnie całego ciała: brzucha, pośladków, nóg, rąk i ud. To, na pewno, ważny sprzęt dla osób, które doceniają zasługi technologi w dążeniu do idealnej figury.

Co to jest platforma Vibro Shaper?

Urządzenie z pozoru wygląda, jak zwykły stopień do step aerobiku, ale w jej wnętrzu kryje się nowoczesna technologia. Działając z maksymalną mocą i prędkością Vibro Shaper wpływa na modelowanie i wyszczuplenie sylwetki. Wielowymiarowe impulsy generują aż do 50 skurczów mięśni na JEDNĄ sekundę. Dzięki wibracjom platforma rozluźnia mięśnie, pobudza krwiobieg i pomaga ciału w regeneracji.

Wyświetlacz Vibro Shapera jest wyposażony w minutnik i aż 99 różnych ustawień prędkości. Dzięki temu z łatwością dopasujesz go do swoich indywidualnych potrzeb. Urządzenie jest doskonałe dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

Jak ćwiczyć na VibroShaper?

Vibro Shaper pozwala na ćwiczenia w 3 stopniach intensywności. Zatem spokojne stanie na środku urządzenia symuluje chód, zaś zachowanie niewielkiego odstępu między stopami powoduje, że ciało zachowuje się, jakbyś uprawiał jogging. Szerokie rozstawienie stóp to symulacja sprintu.

wibracje na platformie
Wygodne koła Vibro Shaper pomogą Ci przesuwać platformę, a antypoślizgowa powierzchnia zapewnia stabilne użytkowanie.

Co daje platforma wibracyjna?

Platforma Vibro Shaper pozwala na pozbycie się cellulitu i boczków, wpływa na ujędrnienie ciała i powrót do formy po ciąży. Wszystko to  bez wycieńczających ćwiczeń, potu i innych wyrzeczeń. Jak podaje producent 10 minut na najwyższym ustawieniu Vibro Shapera zapewnia lepsze efekty niż 30 minut biegania.

Vibro Shaper pozwala również zaoszczędzić czas i pieniądze, które wydaje się na siłownie, czy basen. Teraz można ćwiczyć w zaciszu własnego mieszkania, a nawet podczas oglądania telewizji. Ponadto platforma wibracyjna jest wyjątkowo prosta w obsłudze, więc bez trudu każdy sobie z nią poradzi.

Gdzie kupić platformę? Jaka jest cena?

Platformy wibracyjne notują najniższe ceny w sprzedaży internetowej. Cena oscyluje w kwocie 1300 – 1499 zł. Produkt objęty jest gwarancją. Sklepy internetowe, często oferują płatność w ratach.

Strona ma charakter outletu, w którym prezentowane są produkty sklepów internetowych mających najlepsze opinie i najniższą cenę. Zapraszamy do sklepów partnerskich!


Efekty stosowania sprzętu nie są zawsze takie same i mogą się różnić od tych przedstawianych na stronie. Prezentowany produkt (Vibro Shaper) nie jest lekiem, jest dodatkiem do ćwiczeń (suplementem). W przypadku kłopotów ze zdrowiem, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Informacje o produkcie pochodzą z Wikipedii i strony producenta. Treści zawarte w niniejszym serwisie nie stanowią jakiejkolwiek porady, w tym zdrowotnej ani dietetycznej, a podmiot nie ponosi odpowiedzialności za skutki zastosowania się do treści zawartych w serwisie.

Znajdź nas:
Polecane w tej kategorii

Dodaj komentarz