Detoxic – środek na pasożyty z taninami

detoxic

Nie każdy wie, że poza przeziębieniem najczęstszą przypadłością zdrowotną są choroby wywoływane przez pasożyty. Istnieje wiele środków zwalczających pasożyty, ale Detoxic jest pierwszym posiadającym unikalny skład wpływający na skuteczność jego działania. Jak twierdzi producent, na przestrzeni ostatnich 10 lat, wykazano pewną skuteczność i szybkość jego działania. Detoxic zaleca się pacjentom w celu wspomagania walki w przypadku zarażenia pasożytami i zapobiegania jego wystąpieniu.

Zobacz cenę promocyjną >

Jakie są objawy zarażenia pasożytami?

  • Alergia (wysypki, łzawiące oczy i katar);
  • Częste przeziębienia, zapalenie migdałków, zatkany nos;
  • Chroniczne zmęczenie (szybko się męczysz bez względu na to, co robisz);
  • Nerwowość, bezsenność i zaburzenia apetytu;
  • Częste bóle głowy, zaparcia lub biegunki;
  • Ciemne obwódki wokół oczu i worki pod oczami;
  • Zaledwie 1 kuracja usuwa pasożyty;
  • Ból mięśni i stawów;

Pasożyty bytujące w ludzkim organizmie

Tasiemiec – robaki płaskie, które wywołują chorobę zwaną tasiemczycą. Tasiemce mają może być przyczyną takich dolegliwości: ból głowy, znużenie, bezsenność, nadmierna pobudliwość nerwowa, ogólne osłabienie, brak apetytu lub wilczy apetyt.
Glista ludzka – wywołująca glistnicę, to robak o długości 25-40 cm. Obecność glist w jelitach powoduje nudności, wymioty, biegunki, bóle w jamie brzusznej oraz osłabienie, brak apetytu, bóle głowy, rozdrażnienie, bezsenność.
Owsiki – powodują owsicę, są najbardziej rozpowszechnionymi pasożytami, zwłaszcza u dzieci. Objawem chorobowym  jest zaczerwieniona skóra i świąd okolicy odbytu utrudniający zasypianie, wzmożona pobudliwość nerwowa, ból głowy, osłabienie, brak apetytu, nudności, bóle w jamie brzusznej, anemia.
Włosogłówka –  robak w kształcie nitki długości do 5 cm, który powoduje włosogłówczycę. Przy większej ilości pasożytów występuje biegunka, niekiedy śluzowo-krwawa, bóle w jamie brzusznej, spadek masy ciała i anemia. Mogą pojawiać się skórne objawy alergiczne.
Węgorek jelitowy – wywołuje węgorzycę, bytuje w organizmie człowieka, owiec, świń, bydła, żab, psów, a nawet w roślinach. Obecności larw w ludzkich płucach towarzyszą objawy zapalne tchawicy, oskrzeli i płuc. Z chwilą zagnieżdżenia się w jelitach pojawiają się: bezsenność, drażliwość, brak apetytu, bóle brzucha, biegunka, anemia, spadek masy ciała.
Anizakidoza – nicienie te wywołują chorobę o nazwie anizakidoza. Należą do pasożytów ryb morskich, głównie śledzi, a także dorszy, makreli, łosoś. To choroba naśladująca zatrucie pokarmowe lub zwykłą niestrawność, rzadziej ostre zapalenie wyrostka robaczkowego. Nicienie bytują w żołądku i jelitach człowieka, powodując obrzęk śluzówek jelit i tworzenie się nadżerek.
Lamblia intestinalis –  wiciowiec jelitowy należący do częstych pasożytów przewodu pokarmowego wywołujących lambliozę. Konsekwencją zarażenia jest uszkodzenie śluzówki jelit, które prowadzi do biegunek i upośledzonego wchłaniania tłuszczów, witaminy B12 i A, kwasu foliowego i laktozy.

pasożyty
Jedzenie, zwierzęta, banknoty itp są głównym źródłem bytowania pasożytów. Detoxic pomaga pozbyć się problemu.

Czy Detoxic pomoże?

Oceniając skład i opinie internautów można przyjąć, że dzięki zawartości związków taniny, Detoxic (detoxik, detoksik) wpływa korzystnie na zdrowie i ochronę wątroby, serca, płuc, żołądka i skóry przed pasożytami. Wspomaga cofanie objawów degradacji jelit i aktywności złożonych jaj. Ponadto może zmniejszyć alergiczne zapalenie skóry, zapalenie błony śluzowej żołądka, wrzodów i biegunki. Jak podaje producent, Detoxic jest certyfikowanym środkiem zalecanym w celu wspomagania walki z pasożytami w warunkach domowych. Bowiem są one źródłem chorób zakaźnych i raka. Co gorsze, mogą urosnąć aż do 40 cm i składają 250 jaj na raz. Mają negatywny wpływ na wątrobę, płuca, mózg i serce. Należy pamiętać jednak, że najlepszym lekiem jest profilaktyka zapobiegania występowania pasożytów, a mianowicie częste i dokładne mycie rąk.

Skład Detoxicu

Preparat skomponowany jest z 20 składników. W składzie na pewno znajdziemy:
Krwawnik pospolity działa przeciwbakteryjnie, żółciotwórczo, przeciwzapalnie, przeciwkrwotocznie, bakteriostatycznie, wiatropędnie, spazmolitycznie. Zawiera olejek eteryczny oraz garbniki, flawonoidy, kwasy organiczne, sole mineralne, triterpeny, cholinę.
Centuria wspomaga leczenie ran i ma działanie przeciwzapalnie oraz hamuje krwawienie. Wspomaga odbudowę zniszczonych tkanek i organów. Aktywizuje pracę wątroby i poprawia przepływ żółci w drogach żółciowych.
Czapetka pachnąca wpływa pozytywnie na mikroflorę w jelitach. Stwarza w organizmie środowisko, które chroni je przed nawrotem pasożytów.
(źródło inf. o skłądzie: Rośliny polskie. Warszawa: PWN, 1953.)
Tutaj oryginalny Detoxic najtaniej >

 

Strona ma charakter outletu, w którym prezentowane są produkty sklepów internetowych mających najlepsze opinie i najniższą cenę. Zapraszamy do sklepów partnerskich!


Efekty stosowania suplementu nie są zawsze takie same i mogą się różnić od tych przedstawianych na stronie. Prezentowany środek (detoxic) nie jest lekiem – jest suplementem. W przypadku kłopotów ze zdrowiem, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Informacje o produkcie pochodzą z Wikipedii i strony producenta. Treści zawarte w niniejszym serwisie nie stanowią jakiejkolwiek porady, w tym zdrowotnej ani dietetycznej, a podmiot nie ponosi odpowiedzialności za skutki zastosowania się do treści zawartych w serwisie.

Znajdź nas:
Polecane w tej kategorii

Dodaj komentarz