Grill elektryczny TERMOZETA

Grill elektryczny TERMOZETA

Obecnie jest do wyboru wiele modeli grilli elektrycznych. Otwarte, zamknięte, stołowe czy stojące, więc, to Ty decydujesz, który znajdzie się u Ciebie. Należy mieć na uwadze jednak, aby stawiać na praktyczność.
Grill elektryczny TERMOZETA 73879 jest prosty w obsłudze, posiada powłokę nieprzywierającą, która jest wygoda w czyszczeniu. To proste w obsłudze i czyszczeniu urządzenie sprawi, że przyrządzanie na nim potraw będzie szybkie i bezpieczne. Kupując grill elektryczny masz z czego wybierać.

Grille elektryczne mają ogromną przewagę nad zwykłymi węglowymi. Przede wszystkim nie pobrudzisz się w czasie jego użytkowania. Wystarczy tylko, że podłączysz go do sieci i po chwili możesz przewracać przypieczone mięso, z jednej, na drugą stronę

Grill elektryczny TERMOZETA 73879 jest wyjątkowo dobrym pomysłem na wiosenne grilowanie na działce, imprezę urodzinową czy finezyjny obiad rodzinny. Niska cena produktu sprawia, że nie nadwyręży on Twojego budżetu.

Dane techniczne:
moc: 2000 W
wymiary: 47 x 26,5 cm
ogrzewa się w ciągu 4 min w temperaturze 210 ° C
powłoka nieprzywierająca
termostat wymienny
Przejdź na stronę sklepu >
Strona ma charakter outletu, gdzie prezentujemy produkty sklepów internetowych mające najlepsze opinie i najniższą cenę. Zapraszamy do naszych sklepów partnerskich!
Polecane w tej kategorii

Dodaj komentarz