Bliss hair – stymuluje wzrost włosów, na łupież

bliss hair

Bliss Hair, to lotion do włosów z innowacyjny kompleksem, który dba o skórę głowy, a tym samym stymuluje wzrost włosów. Płyn składa się z naturalnych składników, które również zwalczają łupież i zapobiegają ich ponownemu powstawaniu.
Jak informuje producent skuteczność lotionu wykazano w kilku badaniach, a także potwierdzono przez konsumentów. Okazało się, że 98% mężczyzn i kobiet jest zadowolonych z wyników.

Ponieważ zbliża się wiosna, warto pomyśleć o tym, by nasze włosy wyglądały zdrowo i świeżo. Przez okres zimy cebulki włosów, bez wątpienia się osłabiły, a włosy straciły blask. Najwyższy czas pomyśleć o suplementacji i odżywieniu cebulek i dopiero potem wybrać się do fryzjera po wymarzoną fryzurę!

Co to jest Bliss Hair i czy działa?

Bliss Hair jest lotionem uzyskanym z kilkunastu substancji naturalnych. W skład produktu wchodzą: wyciągi ziołowe, minerały, olejki eteryczne, białko, witaminy. Zawiera ultra-odżywczy kompleks HOTFLUX i naturalne ekstrakty roślinne (Rdestowiec ostrokończysty, awokado, lucernę, Wąkrota azjatycka, miód pszczeli). Lotion wpływa na uzyskanie zdrowych i lśniących włosów, pozbawionych łupieżu i rozdwojonych końcówek.
Rdestowiec ostrokończysty – środek został przetestowany i opracowany, a dedykowany jest dla osób, które miewają problemy skórne. Pochodzi z południowej Azji. Pierwotny jego zasięg obejmował Japonię, Koreę i Tajwan, jak również północne Chiny. Należy do ważnych surowców zielarskich w tradycyjnej medycynie chińskiej i japońskiej. Wykorzystuje się go w leczeniu zakażeń bakteryjnych i wirusowych, astmy, nowotworów, stanów zapalnych, chorób serca, nadciśnienia i miażdżycy. Nadaje się do wcierania w umyte włosy, przy wypadaniu, przedwczesnej siwiźnie i łamliwości włosów.

na piekne wlosy
Bliss hair zawiera unikalne naturalne składniki, które wpływają na wygląd włosów kobiet i mężczyzn.

Kłącze rdestowca stanowi cenne źródło resweratrolu i wielu innych, istotnych związków o szerokim zakresie działania. Współczesne badania wskazują na przeciwzapalne, antyoksydacyjne, przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe, przeciwgrzybiczne i antymutagenne właściwości wyciągów z kłącza rdestowca japońskiego.

Zalety Bliss Hair

  • odżywa skórę głowy;
  • wspomaga eliminację łupieżu;
  • wspomaga wzrost nowych włosów.

Gdzie kupić Bliss Hair i jaka jest cena

Podobnie, jak wiele najnowszych kosmetyków, lotion BlissHair jest sprzedawany wysyłkowo poprzez stronę producenta. Cena waha się w przedziale od 169 zł do 190 zł. Aby zakupić produkt należy pozostawić swój numer telefonu w formularzu i oczekiwać na kontakt konsultanta. Płatność następuje dopiero po otrzymaniu przesyłki.
Lotion należy stosować 2-3 razy w tygodniu na umytą skórę głowy. Zaleca się lekko wcierać wykonując delikatny masaż przez 1-2 minuty.

Strona ma charakter outletu, w którym prezentowane są produkty sklepów internetowych mających najlepsze opinie i najniższą cenę. Zapraszamy do sklepów partnerskich!Efekty stosowania suplementu nie są zawsze takie same i mogą się różnić od tych przedstawianych na stronie. Prezentowany środek (blis hair) nie jest lekiem, jest suplementem. W przypadku kłopotów ze zdrowiem, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Informacje o produkcie pochodzą z Wikipedii i strony producenta. Treści zawarte w niniejszym serwisie nie stanowią jakiejkolwiek porady, w tym zdrowotnej ani dietetycznej, a podmiot nie ponosi odpowiedzialności za skutki zastosowania się do treści zawartych w serwisie.

Znajdź nas:
Polecane w tej kategorii

Dodaj komentarz