Active Posture – kamizelka korygująca postawę

Active Posture
Jeśli spędzasz wiele godzin w pozycji stojącej, długo siedzisz przy komputerze albo dźwigasz ciężkie przedmioty, to kamizelka korygująca postawę jest właśnie dla Ciebie.
Active Posture, to doskonałe rozwiązanie dla Twojego kręgosłupa, pomaga utrzymać prawidłową postawę ciała. To  skuteczny sposób na pozbycie się bólu lędźwiowego, pleców i szyi.

Kamizelka zaprojektowana została przy użyciu nowoczesnych technologii i jest w stanie skorygować postawę, ustawiając w jednej linii kręgi i kręgosłup eliminując skrzywienia do minimum. Dzięki Active Posture wyprostujesz się, a zbędne wypukłości będą mniej widoczne i nawet zyskasz na wzroście.

Kurkuma na raka
Czy cukier karmi raka?
Szczepionka na raka?

Zdrowy kręgosłup dzięki kamizelce Active Posture?

Długotrwałe utrzymywanie ciała w nieprawidłowej pozycji, często podczas pracy, a potem znowu w domu, zakładanie nogi na nogę, krzyżowanie nóg pod krzesłem, garbienie się, stanie na jednej nodze lub na zablokowanych kolanach powoduje wiele dolegliwości takich jak: bóle kręgosłupa, bóle głowy, migreny, bóle stawowe, a także zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa.
Kamizelka łagodzi codzienne dolegliwości, takie jak napięcie mięśniowe, bóle, skurcze, kręcz karku, a nawet skurcze szyi. Produkt usprawnia krążenie krwi, zmniejsza ucisk na żołądek, skoliozę, rwę kulszową i lumbago.

Co najważniejsze kamizelka pomaga stworzyć nawyk odchylania łopatek do tyłu, co znacząco wpływa na wygląd!

"Kamizelka korygująca postawę

Kamizelka jest przeznaczona zarówno dla kobiet i mężczyzn.

Active Posture jest wygodna i właściwie niewidoczna pod ubraniem, dzięki czemu można nosić ją nawet codziennie. Został wykonana z przewiewnych materiałów i posiada uniwersalny rozmiar, jest odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Produkt jest bardzo ergonomiczny, bo konstrukcję oparto na magnetoterapii. Warto zauważyć, że obejmuje 12 magnesów położonych w strategicznych dla organizmu miejscach, które wspomagają przepływ krwi.

Prosta postawa dużo korzystniej wpływa na wygląd i samopoczucie.

Prosta postawa dużo korzystniej wpływa na wygląd i samopoczucie.

Gdzie kupić kamizelkę? Jaka jest cena?

Kamizelka notuje najniższe ceny w sklepach internetowych. Koszt dostawy: od 10,00 zł. Cena produktu oscyluje w kwotach: 99 – 139 zł.