African Mango Slim – opinie, komentarze, cena. Czy działa, gdzie kupić?

Czy afrykańskie Mango odchudza? To pytanie powraca w okresie wiosenno-letnim, gdy wszyscy zaczynamy się odchudzać. Zatem dzisiaj krótki felieton o suplementach typu African Mango Slim.

African Mango Slim

African Mango Slim

Nowe African Mango Slim – siła z mango w mocniejszej wersji

African Mango Slim to preparat w kapsułkach oparty na ekstrakcie z afrykańskiego mango. Zadaniem suplementu jest pomoc w zrzuceniu zbędnych kilogramów. Jak już każdy zapewne czytał, afrykańskie mango to jedna z niewielu egzotycznych roślin, których silne działanie zostało potwierdzone badaniami.

Na rynku jest dość duży wybór rodzaju preparatów z mango, ale “African Mango Slim” zawiera wysoką dawkę ekstraktu z owoców afrykańskiego mango, które zapewnia konkretne efekty. Produkt ma dobre oponie i zdobył wielu fanów w Polsce i za granicą.

African Mango vs African Mango Slim

Nowa wersja suplementu zawiera 1200 mg czystego ekstraktu z afrykańskiego mango. W poprzedniej wersji było to 800 mg. W internecie jest wiele artykułów o suplementach, ale tylko za niektórymi stoją naukowe badania, które potwierdzają efekty. Nowa wersja popularnego AfricanMango została gruntownie przebadane na jednym z uniwersytetów. W badaniu, które trwało 4 tygodnie wzięło udział 40 osób z nadwagą. 28 osób przyjmowało wyciąg z afrykańskiego mango w wersji slim (większe stężenie), a pozostali placebo. Okazało się, że po 4 tygodniach porównano spadek wagi w obu grupach i u osób w grupie przyjmującej mango, spadek masy był średnio 4-5 razy większy, niż u osób przyjmujących placebo!

slim africanmango

W nowej wersji SLIM w zalecanej dziennej porcji preparatu (2 kapsułki) znajduje się aż 1200 mg ekstraktu!

Jakie opinie, komentarze, czy już są?

Wiele osób pisze w internecie, że o ile African Mango jest sprawdzone i pewne, to wersja ma mało opinii. Jest to prawdą, ale oba suplementy wytwarza ta sama firma i wersja podstawowa jest dla osób, którym odchudzanie przychodzi łatwiej, pozostałym zaleca się stosowanie African Mango Slim. Jest to preparat w kapsułkach po brzegi wypełniony ekstraktem z afrykańskiego mango, drzewa z gatunku Irvingia gabonensis. To roślina od lat znana ze swojego działania przyśpieszającego metabolizm człowieka. Czy to działa? Działanie poprzednio suplementu zostało opisane wielokrotnie na wielu forach internetowych. Osoby, które twierdzą, ze to działa, zazwyczaj mają opinię, że należy jednocześnie jeść więcej warzyw i pić dużo wody.

Co da mi AfricanMango Slim?

Co da Ci szybszy metabolizm? Pokarm, który będziesz spożywać, będzie dużo szybciej trawiony i zamieniany na energię. Przez to przestanie się odkładać w jelitach, a Twój organizm zacznie wykorzystywać zgromadzone wcześniej zapasy tłuszczu i je… spalać!

Jak czytamy na oficjalnej stronie, podjadanie i nadmierny apetyt przestanie być problemem, bo African Mango Slim pomoże wyeliminować i ten problem. Bez trudu i żalu pozbędziesz się nieodpartej ochoty na słodycze, chipsy i gazowane napoje.

gruba osoba

Koniec z nadwagą! Z Mango będzie Ci łatwiej schudnąć zdrowo i przyjemnie!

Zalety nowego AfricanMango:

  • Większa dawka = większa skuteczność! Bowiem, w dziennej dawce produktu zawarliśmy aż 1200 mg czystego ekstraktu z afrykańskiego mango.
  • W każdej kapsułce sam ekstrakt – bez żadnych dodatków! Obecnie jest ich zdecydowanie za dużo we wszystkim, co spożywamy. Dlatego postarano się, by ten suplement był wolny od wszelkich zbędnych dodatków! African Mango Slim to czysty ekstrakt z afrykańskiego mango zamknięty w kapsułce wolnej od barwników.
  • Pewność i dyskrecja – zamawiając African Mango Slim zyskujesz absolutną pewność, że otrzymasz oryginalny produkt. Taki, który zawiera dokładnie to, co widzisz w wykazie składników na opakowaniu. W dodatku masz pewność absolutnej dyskrecji i nikt się nie dowie, co kupujesz. Preparat przyjdzie prosto do Twoich drzwi lub gdziekolwiek sobie tego zażyczysz.

Przykładowa opinia

To jest nowa rzecz, ale znam ten ekstrakt, bo są tańsze wersje z małym stężeniem ekstraktu. Ja brałam nowe SLIM 7 dni i wtedy czułam efekt 😉 Zniknęły mi wzdęcia i na serio lepiej mi się wszystko trawi, nie zalega. Schudłam już 6 kilo i idę po więcej!!!!”

Nasza recenzja suplementu

Bez wątpienia nie można przejść obojętnie obok suplementu z tak popularnym składnikiem. Poprzednią wersję African Mango chwalono umiarkowanie, ale było bardzo zadowolonych osób. Można przypuszczać, że zwiększona dawka pomaga schudnąć dużo szybciej. Zatem, my jesteśmy na tak i pamiętajcie by dużo pić przy takich suplementach. Powodzenia!!!