Środek do walki z alkoholizmem – co na alkoholizm?

alcobarrier

Nowy środek Alcobarrier, to innowacyjny suplement który usuwa zbędne toksyny z organizmu i wpływa na zmniejszenie pociągu do alkoholu. W składzie AlcoBarriera znajdziemy kwas bursztynowy i fibregum, które usuwają toksyny z organizmu po spożyciu napojów alkoholowych i wpływają na wzmacniająco na organizm.

Co zawiera AlcoBarrier?

FIBREGUM – błonnik akacjowy stymuluje wzrost bakterii kwasu mlekowego w przewodzie pokarmowym, przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości niekorzystnych bakterii. Dzięki rozmaitym mechanizmom bakterie te chronią organizm żywiciela blokując działanie niebezpiecznych bakterii. Wpływają na usunięcie toksyny z organizmu i usprawnienie pracy układu pokarmowego.
EKSTRAKT Z KARCZOCHA – działanie ochraniające wątrobę związków aktywnych występujących w karczochu. Substancje czynne z karczocha pobudzają wątrobę do zwiększenia wytwarzania cholesterolu, przekształcenia go w kwasy żółciowe i do wytworzenia odpowiedniej ilości żółci. Może mieć to pewien wpływa na likwidację pociągu do alkoholu.
EKSTRAKT Z SERDECZNIKA – Charakterystycznymi dla surowca związkami są alkaloidy pirolidynowe, takie jak stachydryna oraz diastereoizomery 4-hydroksystachydryny: betonicyna i turycyna uspokaja system nerwowy, działa uspokajająco na ośrodkowy układ nerwowy. Zmniejsza m.in. pobudliwość ośrodka naczynioruchowego w rdzeniu przedłużonym i osłabia siłę bodźców przekazywanych do serca. Wpływa też korzystnie na czynność serca, a tym samym na krążenie i w pewnym stopniu na wydalanie moczu.
KWAS BURSZTYNOWY – działa wzmacniająco oraz pobudzająco na układ pokarmowy. Zakwasza treść pokarmową w jelitach, zapobiega zaparciom. Kwas bursztynowy pomaga zmniejszyć skutki kaca, dzięki temu, że stymuluje degradację produktów toksycznych powstałych podczas metabolizmu alkoholu.
Witamin B6 – Witamina B6 odpowiada za prawidłowe działanie układu nerwowego, ma wpływ na ciśnienie krwi, skurcze mięśni i pracę serca, a także podnosi odporność organizmu.

efekt alco barrier

AlcoBarrier zawiera w większości naturalne składniki, które są bezpieczne dla zdrowia.

Dla kogo Alkobariera?

Środek Alkobarrier nie posiada wyraźnego smaku i zapachu oraz łatwo rozpuszcza się w wodzie. Dlatego nie wywołuje nudności i uzależnienia. Producent informuje, że środek w 90% składa się z naturalnych składników roślinnych. Alco Barrier nie podwyższa poziomu cukru we krwi i może być przyjmowany przez chorych na cukrzycę.

Wciąż nie jest znana geneza alkoholizmu i nie wiadomo, dlaczego jedni ludzie uzależniają się łatwo, a inni nie. Notowano przypadki popadnięcia w uzależnienie wskutek wypicia paru kieliszków, a niektórzy ludzie piją stosunkowo dużo, a się nie uzależniają.

W społeczeństwie rozpowszechnione są dwie postawy i obie są niewłaściwe. Pierwsza to bagatelizowanie problemu i traktowanie alkoholu jako dobrej rozrywki, a druga polega na obwinianiu tych, którzy się od tej substancji uzależnili. Kompleksowe działanie preparatu AlcoBarrier pomaga osobom uzależnionym rzucić picie i szybko powrócić do pełnowartościowego życia.