Aqua Laser – mopy parowe, czyszczenie parą

aqua laser

Aqua Laser – idealne urządzenia czyszczące?

Wysokiej jakości produkty Aqua Laser sprawiają, że czyszczenie sprawia przyjemność, bo zarówno duże i małe przestrzenie są świeże i wolne od roztoczy. Produkty Aqua laserowe są nie tylko lekkie i łatwe w obsłudze, bowiem mają również atrakcyjny wygląd. Marka powstała w 2005 roku rozpoczynając produkcję tylko w Niemczech, rok później produkty pojawiły się w Europie i zyskały wielu nabywców. Właściciel, Jan Messing, to jeden z czołowych wynalazców czyszczenia parowego. Z jego rozległej wiedzy i wieloletniego rozwoju, powstał przemysł czyszczenia parą, który teraz zdobywa polski rynek. Niedawno rodzina urządzeń Aqua Laser została rozszerzona o ściereczki czyszczące ze specjalnym włóknem, które sprawia, że brud po prostu rozpuszczania się na naszych oczach.

Opinie i oceny mopów parowych Aqua Laser

Mop parowy to proste urządzenie, które wytwarza parę wodną z wody znajdującej się w specjalnym zbiorniku i wyrzuca ją pod wysokim ciśnieniem na czyszczoną powierzchnię. Rozwiązanie to dobrze sprawdza się w przypadku podłóg, ale też płytek ściennych, fug czy tapicerki.

Mopy parowe marki Aqua Laser zyskały wielu zwolenników w Niemczech i Holandii. Od niedawna marka pojawia się w polskich sklepach. Klienci twierdzą, że mopy parowe, to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie sterylną przestrzeń. Ponoć, Ci, którzy spróbowali mopa parowego – nie chcą już wracać do standardowego.

Mop parowy UV Booster Aqua Laser

UV Booster Aqua Laser

Mop parowy UV Booster Aqua Laser

Mop parowy UV Booster zapewnia czyszczenie najwyższej jakości. Nie tylko skutecznie usunie brud i zanieczyszczenia, ale dzięki 2 lampom UV pozbędzie się także bakterii i roztoczy.

Mop parowy 2w1 Aqua Laser

Mop parowy 2w1 Aqua Laser

Mop parowy 2w1 Aqua Laser

To także oczyszczacz parowy, który pozwoli Ci na swobodne mycie podłóg, natomiast oczyszczacz poradzi sobie z czyszczeniem pozostałych powierzchni, odświeżaniem odzieży, usuwaniem tłustych plam, resztek przypalonych potraw z płyt kuchennych, kamienia z armatury.

Mop parowy Diamond 1200W

 Diamond 1200W

Mop parowy Diamond 1200W Aqua Laser

Mop parowy Aqua Laser Diamond to innowacyjna technologia sprzątania, znacznie bardziej wydajna i higieniczna niż wszystkie znane metody tradycyjne.

Który mop wybrać? Cena vs jakość

Mopy parowe marki Aqua Laser nie są drogim sprzętem. Zazwyczaj produkty te oscylują w kwocie od 499 do 699 zł. Sprzęt różni się jedynie wyglądem i mocą. Stąd warto zwrócić uwagę, by mop pracował powyżej 1200 wat, bo parametr ten znacząco wpływa na wydajność sprzątania.

Powyższe mopy charakteryzują się:

  • podwójną funkcja: mopa parowego i ręcznej myjki;
  • są idealne dla alergików oraz osób posiadających zwierzęta;
  • są doskonałe do trudno dostępnych miejsc;
  • moc silnika od 1200W.