Vileda Virobi Slim – Automatyczny robot mop

robot mop automatyczny

W pełni automatyczny mop do czyszczenia podłogi, to wyjątkowe rozwiązanie, które zrewolucjonizuje Twoje sprzątanie. Virobi Slim, to nowoczesne i tanie połączenie mopa o właściwościach elektrostatycznych i robota, który zbierze z podłogi brud i kurz, dotrze nawet pod meble i łóżka. Ma ergonomiczny kształt i niedużą wysokość dzięki czemu pozwoli mu dotrzeć w najtrudniej dostępne miejsca.

Sprzątanie bez wysiłku!

Nie musisz martwić się o kable, bo jednorazowe naładowanie robota pozwala mu na pracę, aż przez 240 minut. Przydatny wskaźnik LED poinformuje Cię o poziomie naładowania baterii. Do dokładniejszego sprzątania służy nakładka mopa, która pozwoli dokładnie wyczyścić podłogę w rogach i kątach, nie niszcząc przy tym ścian i listew przypodłogowych.

Wymienne wkłady przystosowane są do pracy na sucho, dzięki czemu posiadają właściwości elektrostatyczne i przeciągają brud oraz kurz z każdego rodzaju podłogi.
Należy jednak pamiętać, że zamoczenie wkładów uniemożliwi ich prawidłowe działanie, a ze względu na swoją cienką budowę nie sprawdzą się podczas mycia podłogi. Do zestawu dołączono 3 wkłady, które można wymienić za niewielką cenę.

Gniazdo do zasilania znajduje się w górnej części robota, co ułatwia ładowanie. Odkurzacz Virobi posiada wzmocniony system rzepów, który podtrzymuje nakładkę czyszczącą.