Back Nodger – masażer do pleców recenzje, opinie

Back Nodger

Back Nodger

Jak każdy wie, ból pleców może znacznie utrudnić wykonywanie codziennych obowiązków. Chwila relaksującego masażu może zdziałać cuda, ale samodzielne wykonywanie go własną dłonią, z pewnością, nie należy do czynności przyjemnych. Dlatego powstał Back Nodger – poręczny masażer do pleców. Ten nietypowy przyrząd niweluje bóle i napięcie karku, ramion czy pleców. Szybko relaksuje, rozluźnia mięśnie i poprawia krążenie, przynosząc ulgę i poprawiając samopoczucie.

Jak działa Back Nodger?

Punktowe działanie na ból i głęboki nacisk masażera zapewnia profesjonalny masaż. A dodatkowo samodzielnie kontrolujesz jego siłę i intensywność. Back Nodger pomaga wykonać japoński masaż shiatsu, który jest masażem punktowy wzmacniającym układ immunologiczny, wspomaga regulację układu nerwowego, ma działanie uspokajające i odstresowujące. Taki prosty masaż pomaga łagodzić bóle towarzyszące wielu dolegliwościom, poprawia sprawność fizyczną i jest stosowany w rehabilitacji.

Warto wspomnieć, że masażer Back Nodger jest prosty, wygodny w użyciu i całkowicie bezpieczny. Wystarczy przyłożyć go do napiętego miejsca i oburącz ciągnąć za trzonek. Nie potrzeba do niego żadnych baterii, a dzięki długiej rączce łatwo dociera się do miejsca bólu. Z kolei lekka konstrukcja i niewielkie wymiary pozwalają na swobodne zabranie go w podróż lub do pracy.

Lekka konstrukcja i niewielkie wymiary pozwalają na swobodne zabranie go w podróż lub do pracy.

Lekka konstrukcja i niewielkie wymiary pozwalają na swobodne zabranie go w podróż lub do pracy.

Technologia masażera

Masażer Back Nodger wyposażono w antypoślizgowy uchwyt i dodatkową nakładkę na końcówkę, która reguluje intensywność masażu – bez nakładki masaż jest mocniejszy. Dla utrzymania higieny nakładkę wystarczy umyć pod bieżącą wodą.

Gdzie kupić najtaniej?

Obecnie masażer dostępny jest w sprzedaży wysyłkowej. Cena waha się w przedziale 74 -119 zł.