Black Mask – czarna maska na wągry, zaskórniki

black mask

Oryginalna Black Mask, to nowoczesny środek na oczyszczenie skóry opracowany przez amerykańskich kosmetologów. Pierwszy raz użyto węgla bambusowego, który wyjątkowo głęboko wnika w pory skóry i oczyszcza ją z zaskórników i wągrów.

Każdy wie, że czysta i zdrowa cera nigdy nie wyjdzie z mody. Jednak nasza gospodarka hormonalna lubi płatać figle, czego efektem są różne zmiany skórne z wągrami, zaskórnikami i innymi pryszczami na czele.

Domowe wyciskanie sprawia, że po pewnym czasie, skóra produkuje jeszcze więcej łoju, nie wspominając o nieestetycznych śladach po takim oczyszczaniu. W podrażnione miejsca wnikają bakterie, a walczący z nimi organizm produkuje ropę, czego efektem są czerwono różowe wykwity na skórze.

Maską BlackMask oczyścisz cerę bezpiecznie, a zawarty w niej wyciąg z kiełków pszenicy i olejek grejpfrutowy zamkną i zdezynfekują pory.

Zobacz też:

blackmask
Black Mask, to produkt złożony. Oprócz węgla bambusowego zawiera olejki z kiełków pszenicy i grejpfruta

Unikalny skład Black Mask

Węgiel bambusowy to naturalny absorbent tłuszczu, gwarantujący skuteczne, a zarazem delikatne usuwanie zanieczyszczeń. Po zastosowaniu skóra jest czysta, uwolniona od czarnych kropek.

Olejek z kiełków pszenicy posiada zdolności przeciwstarzeniowe, które pomagają zmiękczyć i nawilżyć skórę. Zawiera wszystkie cenne składnik jak witamina A, B, D, E i antyoksydanty, które walczą z nieuchronnym procesem starzenia. Pszenica jest jednym z najlepszych źródeł odnowy kolagenowej, ale jest jeszcze czymś więcej niż odżywką i bazą.

Olejek grejpfrutowy, to duża dawka odmładzających antyoksydantów: witaminy C, bioflawonoidów i minerałów, które rozpromieniają skórę oraz głęboko ją odżywiają. Olejek ma również udowodnione właściwości gojące i przeciwbakteryjne.

Prowitamina B5 jest uznanym składnikiem w pielęgnacji kosmetycznej skóry. wykazuje działanie gojące, łagodzi podrażnienia oraz znakomicie nawilża skórę. Nie wykazuje właściwości alergizujących, a przypadki uczulenia na tę substancję nie są dotąd znane.

podróbki
Uważaj na bezwartościowe podróbki