Buty górskie damskie Salomon Deemax 3 TS W

buty salomon

Damskie buty trekkingowe Salomon Deemax 3 są zgrabne, średniej wysokości i wyglądają bardzo elegancko. Są niezastąpione podczas szybkich, zimowych spacerów i trudniejszych górskich eskapad. Marka Salomon jest liderem w produkcji butów górskich i sama w sobie jest rekomendacją dla tego obuwia.

Zastosowane technologie:

Softshell to bardzo lekki materiał stosowany w górnej części obuwia. Gwarantuje doskonałą wentylację.
♦  Softshell dry jest impregnatem,  który gwarantuje 100% wodoodporność.
♦  THINSULATE 200GR to ciepła, lekka i wytrzymała warstwa izolacyjna stosowana w butach do użytku w niskich temperaturach.

Zalety butów  Salomon Deemax 3 TS W:
kieszonka na sznurówki
technologia bezszwowego łączenia materiałów.
warstwa gumy chroniąca palce
podeszwa CONTAGRIP zapewniająca doskonałą przyczepność
system szybkiego sznurowania quicklace
wkładka dopasowana do damskich stóp
pasek z rzepem dla najlepszego dopasowania buta do stopy

Deemax 3 TS W

O marce Salomon

Marka Salomon narodziła się w samym sercu francuskich Alp, aczyli w kolebce współczesnego alpinizmu – w Annecy. W 1947 roku  pasjonaci jazdy na nartach, Francois, jego żona Jeanne i ich syn George otwierają sklep z krawędziami do nart. Wkrótce George rozpoczyna wieczorowe studia inżynierskie i na przełomie lat 50-tych i 60-tych produkty marki sprzedawane są już na całym świecie. Sukces firmy Salomon bazuje w dużej mierze na zaprojektowanych w 1955 roku wiązaniach Skade.

Lata 90-te przynoszą prawdziwe rewolucje w firmie, która rusza z produkcją butów trekkingowych, a także odzieży i sprzętu górskiego. Wprowadza również na rynek swoje pierwsze narty. W 1997 roku Salomon staje się częścią Adidas Group i stale doskonali produkty i wprowadza kolejne innowacyjne rozwiązania w poszczególnych sektorach.