Buty Mens New Balance Running Course M590

Mens New Balance Running Course M590LB5

Buty do biegania New Balance M590 LB5 są dedykowane dla osób ze stopą neutralną oraz supinującą. Najlepiej sprawdzają się w biegu na twardych nawierzchniach w treningach o treningów krótko i średniodystansowych.

Mens New Balance zostały zaprojektowany dla biegaczy ceniących sobie dobrą amortyzację, przy zachowaniu odpowiedniej elastyczności, lekkości oraz komfortu. Obuwie przeznaczone zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych biegaczy.

Sprawdzamy rodzaj stopy

Mając mokrą stopę należy zrobić odcisk na podłodze, na przykład – w łazience. Jeżeli zobaczymy pełny odcisk stopy oznacza to, że stopa jest mocno pronująca. Jeżeli odcisk jest bardzo wąski i widać na nim palce, piętę i nie wiele więcej to znaczy, że mamy stopę supinującą. Jeżeli odcisk jest standardowy – mamy stopę neutralną.

Cechy produktu:
Waga: 215g (rozm. 9,5)
Imeva – pianka EVA podeszwy środkowej formowana pod wysokim ciśnieniem zapewniająca bardzo dobrą amortyzację na całej długości stopy.

Czy buty do biegania mogą być byle jakie?

Buty Mens New Balance przeznaczone są głownie dla biegaczy. Obuwie gwarantuje lepszą stabilizację stopy i większy komfort użytkowania uzyskany dzięki specjalnej wkładce EVA. W obuwiu została wykorzystana technologia pianka EVA podeszwy środkowej formowana pod wysokim ciśnieniem zapewniająca bardzo dobrą amortyzację na całej długości stopy, które zwiększają absorpcję wstrząsów i zabezpieczają stopy przed urazami na każdej powierzchni. Ciekawostką jest, że obuwie to, mimo ogromnej wytrzymałości jest równocześnie naprawdę lekkie i przyjemne w noszeniu.