Buty trekkingowe Merrell Salida Trekker J21418

sklep buty trekkingowe
Buty górskie Salida Trekker idealnie przystosowują się do terenu i dają komfort podczas pieszych wędrówek. Solidna cholewka ze skóry i materiału daje dobre dopasowanie dzięki sznurowaniu. Model trekkingowy został wsparty na innowacyjnej technologicznie podeszwie M-Select Grip której specjalny bieżnik pozwala na łatwiejsze oczyszczanie spodu z brudu, dzięki czemu przyczepność jest zwiększona maksymalnie. Amortyzacja stopy odbywa się dzięki środkowej podeszwie z poduszką powietrzną Merrell Air Cushion Midsole.

Model trekkingowy marki Merrell został wsparty na technologicznie zaawansowanej podeszwie M-Select Grip. Jej specjalny bieżnik pozwala na prostsze oczyszczanie spodu z brudu, dzięki czemu przyczepność jest maksymalnie zwiększona. Buty przystosowują się do terenu i dają wygodę podczas pieszych wędrówek. Amortyzacja nogi odbywa się dzięki środkowej podeszwie z poduszką powietrzną Merrell Air Cushion Midsole. Z kolei cholewka ze skóry i materiału daje świetne dopasowanie dzięki sznurowaniu.

Merrell Salida Trekker

Podeszwy obuwia dopasowane są do różnych form aktywności, które zapewniają wysoką przyczepność dzięki specjalnie kształtowanym bieżnikom. Ich odpowiednia konstrukcja pozwala łatwiej usuwać brud z podeszwy, co znacznie przyczynia się do utrzymywania przyczepności na stałym poziomie, nawet w najtrudniejszych terenach.