Cobb Premier Grill – przenośny gril z przykrywą

Cobb Premier Grill
Nadchodzi okres wielkiego grillowania i oznacza to, że wreszcie będzie można zjeść zdrowy posiłek na łonie natury. Niestety podczas użytkowania większości grillów więcej jest problemów niż przyjemności. Ale z grillem Cobb Premier Grill nie ma problemów uciążliwego rozpalania grilla i ciągłego podtrzymywania ognia.

W czym Cobb Premier Grill jest lepszy?

Cobb Premier Grill jest stworzony dla osób, które wolą skupić się na przyjemności jedzenia, a nie pilnowania urządzenia do grillowania. To wielofunkcyjne urządzenie znanej marki Delimano, możesz używać nie tylko do grillowania, ale również do pieczenia i wędzenia. I co najważniejsze, wszystko odbywa się bez zbędnego tłuszczu. To co odróżnia go od innych tańszych urządzeń, to wypukła pokrywa ze stali nierdzewnej, która umożliwia podgrzewanie konwekcyjne i utrzymywanie stałej temperatury.

grill z przykrywą

Cobb Premier Grill ma solidną przykrywę z ujściem na parę.

Technologia grilla Cobb Premier

Jak informuje producent Cobb Premier został wykonany z wytrzymałej stali nierdzewnej i jest wyjątkowo łatwy w obsłudze. Dodatkowo jego użytkowanie jest całkowicie bezpieczne, ponieważ posiada solidną nienagrzewającą się podstawę. Można zatem trzymać go nawet w trakcie używania i nie potrzeba prądu ani gazu. Grill świetnie sprawdza się podczas spotkań w ogrodzie lub na tarasie.

Urządzenie składa się z nienagrzewającej się podstawy z siatki ze stali nierdzewnej, misy ze stali nierdzewnej do przygotowywania warzyw lub ziemniaków, misy do dodawania składników aromatyzujących lub zbierania nadmiaru tłuszczu. Co najważniejsze wypukła pokrywa umożliwia utrzymywanie stałej temperatury. Ponadto w zestawie znajduje się kosz na węgiel, nieprzywierający ruszt i specjalny chwytak.

Jak grillować z Cobb Premier?

Grillowanie na tym urządzeniu jest takie same, jak na innych, ale znacznie przyjemniejsze i wydajniejsze. Bowiem Cobb Premier działa zarówno z użyciem brykietu, jak i węgla drzewnego. Ma różne powierzchnie i można położyć na nim jednocześnie danie główne i dodatki. Dlatego oszczędzamy czas na przyrządzenie mięsa, ryb lub warzyw. Skuteczna cyrkulacja powietrza zapewnia równomierną temperaturę nagrzewania i utrzymuje w produktach wilgoć podczas obróbki cieplnej. Ważną zaletą grilla jest szybki czas nagrzewania, co oznacza, że wystarczy jedynie 10 minut od rozpalenia, by był gotowy do działania. Po skończonym grillowaniu pojedyncze części można umyć w zwykłej zmywarce.