Color Change – patelnie zmieniające kolor – opinie i recenzje

Color Change Nova

Patelnie zmieniające kolor

Jak działają patelnie Color Change?

Patelnie zmieniające kolor Color Change to świetny gadżet kuchenny, który nie tylko wspaniale się prezentuje, ale również ułatwi codzienne smażenie. Specjalna, nieprzywierająca powłoka ceramiczna pozwala na przygotowanie potraw z minimalnym użyciem tłuszczu. Co najważniejsze, patelnie zmieniają kolor na biały, gdy są odpowiednio rozgrzane. W ten sposób od razu wiadomo, kiedy patelnie są gotowe do użycia. Z kolei, po obniżeniu temperatury patelnie wracają do poprzedniego koloru.

Technologia patelni NOVA

Równomierne rozprowadzanie ciepła na patelniach Nova sprawia, że smażone dania nie przypalą się. Patelnie zostały wyprodukowane z kutego aluminium, szybko się nagrzewają i są odpowiednio ciężkie, dzięki czemu wygodniej się na nich gotuje. Dobrze wyprofilowane uchwyty nie nagrzewają się i pewnie leżą w dłoniach. Warto zaznaczyć, że patelnie Color Change mogą być również używane w piekarniku do 180 °C. Zaletą patelni jest również łatwe czyszczenie przy pomocy zwykłych ręczników papierowych lub ściereczek z mikrofibry.

Patelnie pięknie wyglądają i dobrze smarzą!

Patelnie pięknie wyglądają i dobrze smarzą!

Co usmażyć na kolorowych patelniach?

Oczywiście na eleganckich patelniach można usmażyć wszystko. Zestaw Color Change nadają się do kuchenek ceramicznych, elektrycznych, indukcyjnych i gazowych. Patelnie sprawdzą się podczas przygotowywania pysznych steków, omletów, jajecznicy czy warzyw. Do zestawu dodawana jest silikonowa forma w kształcie sowy, przeznaczoną do smażenia jajek sadzonych, która z pewnością przypadnie do gustu każdemu niejadkowi.