Derma Wand – elektryczna regeneracja skóry

Elektryczna różdżka Derma Wand, to rewolucyjne i nowoczesne urządzenie do regeneracji skóry twarzy za pomocą fal elektrycznych. Bez wątpienia każda kobieta dbająca o urodę powinna się w nią zaopatrzyć, bo cena jest równa 2-3 wizytom u kosmetyczki.

Jak działa Derma Wand?

Derma Wand emitujące fale o częstotliwości radiowej. Dzięki temu wpływa na odmłodzenie, uelastycznienie i wzmocnienie skóry twarzy, napinając ją i zmniejszając widoczne zmarszczki mimiczne. Wpływa na poprawę owalu twarzy, uniesienie policzków, modeluje kąciki ust. DermaWand można używać również w okolicach oczu. bowiem niweluje obrzęki i pomaga uzyskać efekt „otwartego oka”.

derma wand

Urządzenie jest nowoczesne i proste w użyciu oraz nadaje się nawet do bardzo wiotkiej i mało elastycznej skóry. Derma Wand można stosować w każdym miejscu, w którym skóra wydaje się szara, zmęczona i zwiotczała. Ponadto można używać jej również na nogach, by już za kilkanaście tygodni dobrze prezentować się w krótkich spodenkach.

dzialanie dermawand

Różdżka Derma Wand powinna być stosowana w miejscach, gdzie skóra jest zwiotczałą i pozbawiona elastyczności.

Jak podaje producent, Derma Wand działa podobnie jak duże, większe i profesjonalne urządzenie starszego typu używane przez lekarzy i kosmetologów. W tym przypadku działanie również opiera się na mikroprądach, które stymulują powierzchnię skóry emitując do 160 tys. cyklów na sekundę. Dzięki temu można wpłynąć na natlenienie skóry i dostarczyć jej substancji odżywczych. Co więcej, Derma Wand pomaga stymulować produkcję kolagenu i elastyny pod powierzchnią skóry, dzięki czemu będzie bardziej elastyczna i wolna od zmarszczek. Dzieje się tak dlatego, że wzbogacony tlen przenika przez skórę i staje się naturalnym środkiem oczyszczającym i odświeżającym, dającym efekt promiennej, delikatnej w dotyku cery.
Produkt jest również polecany dla młodych osób, bo pomaga także pozbyć się drobnych krostek i trądziku.

Jak używać Derma Wand?

Derma Wand jest urządzeniem, które daje najlepsze rezultaty, gdy jest używane codziennie po 3 minuty. Zabieg można wykorzystać samodzielnie w domu Wystarczy wykonywać masaż kulistymi ruchami w okolicach całej twarzy oraz szyi. Energia cieplna wspomaga produkcję kolagenu oraz wspomaga wchłanianie kremów, dlatego po zastosowaniu urządzenia, warto nałożyć na skórę odżywczy krem lub maseczkę.

Główne korzyści użytkowania Derma Wand

  • wpływa na odmłodzenie, uelastycznienie i wzmocnienie skóry;
  • można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie;
  • wpływa na natlenienie skóry i dostarczyć substancji odżywczych;
  • pomaga pozbyć się krostek i trądziku;
  • idealny do wiotkiej skóry na szyi, dekolcie, rękach i nogach.

Różdżka Derma Wand powinna być stosowana w miejscach, gdzie skóra jest zwiotczałą i pozbawiona elastyczności.