Detektor, czujnik emocji – Emotions Sensor TurboEgg

emotions sensor turboegg
Emotions Sensor to jedyny na rynku czujnik emocji oparty na technologii biofeedback, który umożliwia pomiar poziomu emocji. Z powodzeniem może pełnić funkcję wykrywacza kłamstw.
Służy nie tylko dla nieufnych małżonków, czy rodziców. Bowie można wykorzystać go do analizy własnych emocji. Uzyskane wyniki można śledzić i zapisywać za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej TurboEgg emotions.

Jak działa detektor emocji?

Aby zbadać emocje należy włączyć aplikację mobilną i pochwycić dwoma palcami detektor TurboEgg Emotions. Prosta aplikacja najpierw dokona kalibracji, ustalając neutralny poziom emocji użytkownika. Następnie możemy sprawdzić, jakie parametry wskaże aplikacja, gdy oglądamy komedię lub horror.

Aplikacja mobilna posiada dwa tryby pomiaru. Pierwsza to wykrywacz kłamstw, a zarejestrowane wyniki możesz przesłać na wybrany adres e-mail. Druga możliwość to jednorazowe sprawdzenie i zapisania poziomu emocji, co umożliwi obserwację zmian w zależności od zadanej sytuacji.

To innowacyjne urządzenie TurboEgg może być wykorzystywane w niezliczonej ilości kontekstów obejmujących rozrywkę, jak również zastosowanie profesjonalne, w których mamy do czynienia z koniecznością pomiaru poziomu stresu, zadowolenia, zagrożenia, czy zmartwienia.

czujnik emocji

Czujnik emocji współpracuje z systemem Android 4.3 lub nowszym oraz iOS 7.0 lub nowszym.

Przykłady zastosowania Emotions Sensor

  • wykrywanie kłamstw
  • badanie poziomu emocji na różne zdarzenia
  • zabawa w „Co nas kręci, co nas podnieca”
  • analiza poziomu emocji wywoływanych przez reklamy, jako wzbogacenie badań focusowych
  • badania satysfakcji klienta
  • sprawdzanie poziomu zrelaksowania podczas sesji relaksacyjnych i medytacji
  • analiza poziomu emocji podczas oglądania filmów i czytania tekstów, jako wsparcie w dopracowaniu idealnych trzymających napięcie scenariuszy
  • zastosowanie w sesjach coachingowych, psychologii i sesjach psychoterapeutycznych
  • poprawa komunikacji emocjonalnej dla osób cierpiących na autyzm i ich opiekunów

Detektor od strony technicznej

Detektor wykorzystuje najwyższej klasy specjalny sensor reakcji skórno-galwanicznej. Komunikacja jest możliwa dzięki bezpośredniemu połączeniu Twojego smartfona Emotions Sensor przez Bluetooth® Smart z dedykowaną autorską aplikacją. Sensor jest obsługiwany przez smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android 4.3 lub nowszym oraz iOS 7.0 lub nowszym. Z kolei litowa bateria pozwala TurboEgg Emotions Sensor na działanie w trybie czuwania, aż do 12 miesięcy.

TurboEgg – firma z pasją
To młoda firma działająca od 2 lat w Krakowie, której misją jest wypromowanie i stworzenie nowoczesnej polskiej marki, poprawiającej rzeczywistość, w której się poruszamy. Firma TurboEgg posiada profesjonalne zaplecze biznesowe i technologiczne. Zaś w działalność spółki zaangażowany jest fundusz inwestycyjny Borubar Ventures, pod którego skrzydłami znajduje się 6 dużych inwestycji a pośród nich odnalazł się również TurboEgg.