Diamond Vision – okulary polaryzacyjne, filtr UV, redukcja odbicia

Diamond Vision

 

Okulary Diamond Vision dla każdego

Nowoczesne okulary polaryzacyjne Diamond Vision wykorzystują technologię wysokiej rozdzielczości i dzięki temu można wyraźniej obserwować otaczający świat. Dzięki wysokiej jakości szkieł kolory są żywsze, a kontury bardziej wyraźne niż w przypadku używania zwykłych okularów przeciwsłonecznych. Bez wątpienia, to podstawowa ochrona wzroku i komfort widzenia w jednym za niewysoką cenę. To produkt niezbędny dla osób, które zdają sobie sprawę z niebezpieczeństw związanych z promieniowaniem UV.

Technologia okularów Diamond vision

Jak informuje producent okulary Diamond Vision zapewniają skuteczną ochronę oczu przed promieniowaniem UV i redukują przenikanie światła oraz odbicia promieni słonecznych. Są bezpieczne dla oczu i, co najważniejsze, nie zniekształcają kolorów, zapewniając wysoką jakość widzenia. Posiadają filtr UV 400 , który zapewnia doskonałą widoczność nawet w pełnym słońcu i ochronę oczu i delikatnej skóry wokół oczu w zakresie 180 °C.

Dwie pary okularów w zestawie.

Dwie pary okularów w zestawie.

Opinie o okularach z technologią wysokiej rozdzielczości

Tanie okulary z ulicznych stoisk nie są rekomendowane przez specjalistów, a nawet przestrzega się przed ich użytkowaniem. Diamond Vision wyróżniają się włoskim wzornictwem i idealnie pasują do każdego kształtu twarzy. Mogą je nosić kobiety i mężczyźni. W dodatku magnes w zausznikach zabezpiecza okulary przed ich wypadnięciem.

Gdzie najtaniej? Jaka cena?

Aktualnie okulary Diamond Vision dostępne są tylko w sprzedaży internetowej.

Cena w zależności od sklepu: 99 – 119 zł (za 2 pary)

Na tej stronie prezentowane są produkty sklepów internetowych mających najlepsze opinie i najniższą cenę. Zapraszamy do sklepów partnerskich!

Efekty stosowania okularów nie są zawsze takie same i mogą się różnić od tych przedstawianych na stronie.