Diesel DZ7315 Mr Daddy – zegarek ze stali szlachetnej

zegarek diesel
Zegarek Diesel DZ7315 o nowoczesnym designie, z oryginalnymi rozwiązaniami i niebagatelnej formie czaruje oryginalnym fasonem i dużymi rozmiarami. Wszystkie zegarki DIESEL dzięki śmiałym projektom i wzorowemu wykonaniu są rozpoznawalne i cenione na całym świecie. Ponadto są objęte 2 letnią gwarancją oraz posiadają oryginalne opakowanie producenta.

zegarek stal szlachetna

CECHY ZEGARKA:

  • 4 mechanizmy kwarcowe, zasilane baterią;
  • Poczwórny system wskazań czasu
  • Wysokiej Jakości Stal Szlachetna odporna na korozję;
  • Obwód zegarka: 21 cm;
  • Szkiełko z wysokiej jakości, mineralne utwardzone;
  • Wodoszczelność 3BAR (30m). Odporny na zachlapania;
  • Stoper Chronograf mierzący czas do 60 min.z dokładnością 1/1s;
  • tarcza 24h: Dodatkowa podtarcza pokazująca godzinę w systemie 24h.

O marce Diesel

Pierwszy sklep Diesla powstał w 1996 r. na ulicy Lexington Avenue w Nowym Yorku. Szef firmy stwierdził, że sukces jego wynika z połączenia obrotności Stanów Zjednoczonych, niemieckiego systemu i włoskiej kreatywności. Obecnie w 18 spółkach w Europie, Azji i obydwu Amerykach pracuje około 6000 pracowników. Wśród 5000 punktów sprzedaży, z których największy znajduje się w Mediolanie, 400 sklepów jest sygnowanych logiem marki Diesel.

Zobacz też:

Marka Diesel jest znana z praktyki, że łączy w sobie innowacyjne pomysły oraz indywidualizm artystów. Ten efektowny, a zarazem niebanalny wygląd powoduje, że zegarki Diesel są dostrzegalne z daleka. Szeroki zakres wyboru asortymentu wzmaga atrakcyjność tych modeli, a doskonała jakość materiałów, z jakich zostały wyprodukowane, gwarantuje długotrwałe użytkowanie.

Diesel tworzy modele dla kobiet i mężczyzn – osób, które pragną wyróżnić się z tłumu i podkreślić swój charakter. Zegarki tej marki są skierowane do osób nie bojących się stawić czoła wyzwaniom, podkreślają również nawiązanie do stylu militarnego. Wśród wielu modeli na szczególną uwagę zasługuje egzemplarz wyposażony w kilka cyferblatów. Kolekcja Grand Daddy, do której należy model DZ7315, stała się jedną z najlepiej rozpoznawalnych linii czasomierzy na całym świecie.

diesel dz7315

Unikalny design i stal szlachetna sprawiają, że zegarki Diesel są bardzo ekskluzywnym produktem.

Dlaczego mechanizm kwarcowy?

Działanie zegara kwarcowego opiera się na zjawisku piezoelektrycznym. Zasilany z baterii elektroniczny generator drgań ma w obwodzie sprzężenia zwrotnego kryształ kwarcu. Wprawdzie mechanizmy kwarcowe w zegarkach również wykazują pewną tendencję do odchyleń we wskazaniach czasu, czego powodem może być niski poziom energii w baterii lub zmiany temperatur. Jednak wahania pomiaru w zegarkach kwarcowych wynoszą ok. -0,5 do +0,7 sekundy na dobę, co daje wynik lepszy niż w jakichkolwiek innych zegarkach! Technologię kwarcową wykorzystuje się również w innych urządzeniach elektronicznych, jak telefony komórkowe, palmtopy, komputery.