Eco Slim – spalanie tłuszczu, odchudzanie

eco slim
EcoSlim, to innowacyjny środek wspomagający odchudzanie w postaci płynnej do codziennego stosowania. Jak wiadomo, nadwaga należy do grupy chorób cywilizacyjnych. Z niezliczonych ilości badań wynika, iż otyłość związana jest ze współczesnym stylem życia oraz z samą żywnością. Jedzenie, które kupujemy w sklepach, zawiera wiele barwników, aromatów, czy innych szkodliwych substancji chemicznych. Zobacz promocję na Eco Slim >

Producent Eco Slim był prekursorem naturalnego wspomagania odchudzania. Bowiem powstał on na bazie wielu składników oraz pochodnych witaminy z grupy B, których zalety często przytacza się w mediach. Witaminy, te mają korzystny wpływ, nie tylko na układ nerwowy, odpornościowy czy hormonalny, ale również wspomagają spalanie tłuszczów.

bursztynKwas bursztynowy zawarty w tej miksturze wpływa na regulacje procesów wewnątrz komórki, a także konserwuje utracone funkcje odbudowy obumarłych i zwiotczałych tkanek łącznych. W minimalnych ilościach występuje właściwie w każdym organizmie. Najczęściej stosuje się go przy zaburzeniach trawiennych.

 

 

Jak działa EcoSlim?

Warto zauważyć, że Eco Slim nie jest substancją stricte medyczną. Produkt działa na zasadzie suplementu diety, czyli uzupełniania diety w niezbędne dla organizmu składniki. Uzupełnia niedobór ważnych mikroelementów, makroelementów oraz witamin. Wpływa pozytywnie na funkcjonowanie organizmu oraz procesy oczyszczania organizmu ze zbędnych toksyn i produktów przemiany materii. Dlatego Eco Slim wpływa regeneracyjnie i odżywczo na cały organizm, a przy okazji wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, i co najważniejsze, ma wiele pozytywnych komentarzy w internecie.

Płyn Eco Slim można wprowadzić do diety w każdym momencie, bo jak podaje producent, jest całkowicie bezpieczny i nie zagraża zdrowiu. Wystarczy rozpuścić krople w szklance wody i po prostu wypić, najlepiej w czasie posiłku. Producent zaleca, by EcoSlim stosować raz dziennie, a po tygodniu waga powinna spadać, a problemy z wypróżnianiem, pójdą w zapomnienie. Zobaczysz również różnicę w funkcjonowaniu nie tylko układu trawiennego, ale całego organizmu.

skład ecoslima

Skład Eco Slim

  • Chitozan – substancja naturalna, odpowiednik błonnika, który pęcznieje w przewodzie pokarmowym, dając poczucie sytości. Ponadto wspomaga wiązanie tłuszczu, co oznacza, że nie zostanie on wchłonięty w jelicie, tylko związany i wydalony.
  • Pokrzywa indyjska – stymuluje inne enzymy, które regulują wzrost masy mięśniowej oraz inicjują procesów utraty tłuszczu. Zawiera substancje,które przekształcają kwas adenozynotrójfosforowy (ATP) w cAMP, który jest regulatorem odpowiedzialnym za rozpad tłuszczów w komórkach tłuszczowych
  • Morszczyn – algi morskie, posiadają dużo mikroelementów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. W naturalny sposób poprawiają przemianę materii oraz są cennym źródłem jodu, który stymuluje tarczyce, co wpływa na szybsze spalanie tkanki tłuszczowej.
  • Kwas bursztynowy – kwas bursztynowy wspomaga wymianę energii na poziomie komórkowym, oczyszcza organizm oraz dodaje energii potrzebnej do codziennej aktywności. Kwas “znajduje” słabą komórkę, wnika w nią i wspomaga utrzymanie prawidłowego funkcjonowania odpowiedniego organu oraz konserwuje utracone funkcje odbudowy obumarłych i zwiotczałych tkanek łącznych.
  • Guarana – działa stymulująco, energetyzująco, znosi zmęczenie fizyczne i psychiczne, zwiększa umiejętność koncentracji i zapamiętywania. Działanie można przyrównać do działania kawy. Ponieważ jednak kofeina z guarany nieco wolniej się wchłania z przewodu pokarmowego, jej działanie utrzymuje się do 6 godzin, a więc ok. 2 godziny dłużej od kawy.
  • L-karnityna – jedna z najbardziej uznanych substancji przy odchudzaniu. Usprawnia i przyspiesza procesy metabolizmu tłuszczów w organizmie. Jest niezbędna do transportu kwasów tłuszczowych do mitochondriów, czyli fabryk komórkowych organizmu. Posiada też zdolności odtruwające .

(źródło: Rośliny_lecznicze – Wikipedia,  poradnikzdrowie.pl/diety/)

Czy dużo schudnę z Eco Slim?

Wszystkie recenzje kropli na odchudzanie EcoSlim są w większości pozytywne, co pozwala założyć, że suplement jest dobrym wsparciem w walce z otyłością. Zazwyczaj osoby odchudzające kupują pojedyncze składniki, z których największe uznanie ma chitozan i guarana. Jednak, oprócz tych substancji, krople Eco Slim mają ich dużo więcej i są one uznawane za skuteczne w odchudzaniu. Bez wątpienia, kupując wszystkie składniki oddzielnie zapłacilibyśmy 2-3 razy więcej, a z kwasem bursztynowym i ekstraktem z morszczynu mielibyśmy nie lada kłopot, bo rzadko można je kupić. Bez wątpienia najlepsze i najszybsze efekty uzyska się włączając w kurację odchudzającą pewien wysiłek fizyczny i będziemy uważali, czy przypadkiem nie zwiększamy ilości zjadanych potraw.

Czy te krople dostępne są w aptece lub sklepie?

Preparat Eco Slim jest dostępny jedynie w sprzedaży internetowej, co pozwala zaoszczędzić producentowi kosztów związanych z marżą sprzedawcy. Zakup dokonuje się przez podanie swoich danych w formularzu dostępnym na stronie producenta. Konsultant oddzwania i informuje o promocjach, kosztach dostawy itp.

Strona ma charakter outletu, w którym prezentowane są produkty sklepów internetowych mających najlepsze opinie i najniższą cenę. Zapraszamy do sklepów partnerskich!


Efekty stosowania suplementu nie są zawsze takie same i mogą się różnić od tych przedstawianych na stronie. Prezentowany środek (eco slim) nie jest lekiem, jest suplementem. W przypadku kłopotów ze zdrowiem, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Informacje o produkcie pochodzą z Wikipedii i strony producenta. Treści zawarte w niniejszym serwisie nie stanowią jakiejkolwiek porady, w tym zdrowotnej ani dietetycznej, a podmiot nie ponosi odpowiedzialności za skutki zastosowania się do treści zawartych w serwisie.

Znajdź nas: