Elektrostymulator przeciwbólowy Click and Care

Click and Care, to poręczne, tanie i szybko działające urządzenie o kształcie grubego długopisu. Nie trzeba podłączać go do żadnych źródeł energii, więc można używać go zawsze i wszędzie. Działanie stymulatora polega na oddziaływaniu elektronicznymi falami bezpośrednio na bolące miejsce. Pobudzające działanie fal często przynosi ulgę od razu i na dłużej, a także wspomaga procesy lecznicze w organizmie.

Elektrostymulacja – Leczenie prądem

Elektrostymulacja jest sprawdzoną klinicznie, nieinwazyjną i niefarmakologiczną terapią przeciwbólową. Znajduje szerokie zastosowanie w uśmierzaniu zarówno bólu przewlekłego jak i ostrego. Zabiegi wykonywane są dziś praktycznie w większości gabinetów do fizjoterapii. Urządzenia do elektrostymulacji wytwarzają impulsy podobne do tych wytwarzanych przez organizm człowieka. Impulsy przesyłane są za pomocą elektrod przez skórę do włókien nerwowych lub mięśniowych.

Click and Care, to użyteczne i najtańsze rozwiązanie dla osób cierpiących na przewlekłe bóle i zapewnia natychmiastową ulgę oraz brak efektów ubocznych. Z pewnością pomoże na bóle pleców, kolan, łokci, zapalenie stawów, rwy kulszowe, nadwyrężenia mięśni, kontuzje sportowe czy bóle reumatyczne. Wystarczy przystawić do bolącego miejsca i gotowe.

click care

Sekret przyrządu tkwi w elektrostymulacji nerwów, która zapewnia bezbolesne i bardzo szybkie działanie. Znajdujący się wewnątrz kwarc krystaliczny wysyła impuls o niskiej częstotliwości, który stymuluje uwalnianie endorfin, czyli naturalnego środka przeciwbólowego. Niska częstotliwość urządzenia jest dostosowana do włókien nerwowych. Impulsy pobudzają własną zdolność organizmu do zwalczania bólu więc im częściej go stosujesz, tym rzadziej ból powraca. Oczywiście Click and Care jest bezpieczny w użyciu, nie ma możliwości, aby poraził prądem.

Cechy produktu:
★ impulsy o niskiej częstotliwości stymulują uwalnianie endorfin, naturalnego środka przeciwbólowego
★ wzmacnia własną zdolność organizmu do wali z bólem
★ bez efektów ubocznych
★ nie potrzebuje baterii – dzięki zawartości kwarcu krystalicznego ładuje się samoczynnie