Fitmix Juicer – sokowirówka szybkoobrotowa

fitmix juicer

Fitmix Juicer to nowoczesna sokowirówka, która sprawi, że zdrowe i smaczne soki przyrządzisz wyjątkowo szybko. Przygotowując soki warzywne i owocowe w Fitmixie, uzyskasz prawie połowę więcej soku niż w tradycyjnych sokowirówkach. To urządzenie jest ważnym elementem kuchni, każdego kto zdaje sobie sprawę z leczniczej i odżywczej właściwości soków.

W czym Fitmix Juicer lepszy od innych?

Sekretem urządzenia Fitmix jest 2-stopniowy sposób filtracji. Polega to na tym, że najpierw niezwykle wydajne ostrza typu pirania upłynniają produkty, a później specjalny filtr o drobnych otworach wydobywa z pozostałości dodatkowy sok i wartościowe włókna, które w przeciwnym razie trafiłyby do śmieci.

W efekcie otrzymuje się maksymalną ilość soku, który zawiera więcej witamin niż te kupowane w kartonach w supermarkecie. Taki gęsty sok może posłużyć za napój, ale także za odżywczą przekąskę czy śniadanie dla całej rodziny.

ostrza sokowirowka

Fitmix Juicer posiada uznane już ostrza typu pirania.

Warto dodać, że silnik Fitmixa zapewnia do 15000 obrotów na minutę, więc sok będzie gotowy w bardzo szybkim czasie. Jak informuje producent urządzenie jest bardzo proste w użyciu, a elektroniczny wyświetlacz pozwala wybrać jedną z pięciu prędkości. Z kolei duży wlot umożliwia wrzucanie sporych produktów w całości.

O sokach z sokowirówki

Uznaje się, że witaminy, enzymy i minerały zawarte w świeżo wyciśniętych sokach są dużo łatwiej przyswajalne, niż te same warzywa i owoce spożywane w całości. Każda wyciskarka do soków w procesie wyciskania soku usuwa również metale ciężkie, które znajdują się w owocach i warzywach z powodu oprysków chemicznych.

Ponadto świeże soki owocowe wytwarzane w domu mają naturalną wartość dzięki zawartości szerokiej gamy witamin, przeciwutleniaczy i minerałów, takich jak cynk, żelazo, wapń i magnez. Kalorie dostarczane przez soki owocowe mogą być częścią zbilansowanej diety dla zdrowej, aktywnej osoby.

FitMix w sprzedaży

W komplecie otrzymuje się dzbanek na sok z separatorem piany, który jest dopasowany do otworu wylotowego Fitmixa. W razie, gdyby komuś zabrakło inspiracji, otrzymuje się też praktyczną broszurkę z przepisami. Z Fitmixem oszczędzisz czas i pieniądze, a jednocześnie zapewnisz zdrowie sobie i swojej rodzinie.