Frytkownica smażalnica Kalorik

smażenie
Któż z nas nie lubi chrupiących i kruchych frytek lub innych smażonych potraw? Okazuje się, że teraz można przyrządzić je w zupełnie inny rewolucyjny sposób. Bowiem urządzenie beztłuszczowe marki Kalorik pozwoli ci urozmaicić posiłki i jednocześnie ograniczyć ilość spożywanego złowrogiego tłuszczu. Duża, prawie trzy litrowa, pojemność pozwoli przyrządzić lekkie przekąski i posiłki dla całej rodziny.

Smażenie bez oleju

Już nie musisz rezygnować z ulubionych frytek, aby cieszyć się smukłą figurą. Urządzenie jest innowacyjne, bo wykorzystuje gorące powietrze, dzięki któremu przygotujesz ulubione dania nie stracąc na smaku. Wszystko “usmażysz” bez oleju.

Smażalnica Kalorik jest bardzo prosta w użyciu – posiada regulowany termostat o zakresie 80-200°C. Z kolei wygodna lampka kontrolna z przodu produktu poinformuje Cię, kiedy urządzenie osiągnie pożądaną temperaturę. Specjalna powłoka nieprzywierająca zdecydowanie ułatwia przyrządzanie potraw, a później zmywanie, bo wszelkie pozostałości po posiłku usuniesz w kilka chwil.

Wysuwany pojemnik zwiększa komfort korzystania ze smażalnicy Kalorik, a duża moc (1350 W) zapewnia urządzeniu wydajność, która zadowoli nawet wymagających klientów.

Marka KALORIK to założona w 1930 r. firma produkująca sprzęt gospodarstwa domowego. Wśród bogatej gamy produktów można znaleźć m.in. tostery, czajniki, wentylatory i odkurzacze. Dzięki wykorzystaniu nowych technologii i ciekawego wzornictwa sprzęt KALORIK cieszy się uznaniem w wielu krajach europejskich i na rynku amerykańskim. W 2015 roku firma została wyróżniona godłem “Dobra Marka 2015 – Jakość, Zaufanie, Renoma”, co świadczy o dużym zaufaniu i satysfakcji konsumentów.