Goji Cream – silny krem przeciwzmarszczkowy. Opinie, sklep

goji cream

Duża dawka witamin i minerałów oraz biotyna w kremie Goji Cream tworzą mocne cząsteczki, które wnikają do głębokich warstw skór, dzięki czemu krem jest maksymalnie skuteczny. Producent informuje, żę 97 na 100 osób wyraziło zadowolenie z widocznych efektów już po pierwszym użyciu.

Co zawiera Goji Cream?

Jak zapewnia producent, jedna kropla tego kremu ma moc tysiąca jagód Goji, o których zaletach nawet nie powinniśmy kolejny raz zapewniać. Wielu ekspertów żywieniowych mówi, że te jagody, to najzdrowsze pożywienie na świecie. Są bogate w całe mnóstwo składników odżywczych, witamin i minerałów.

krem na zmarszczki
Krem sprawia, że zmarszczki się wygładzają, a co najważniejsze, skóra staje się jędrniejsza i bardziej napięta.

Ekstrakt z owoców Goji
Jagody Goji, to owoce chińskiej rośliny o nazwie kolcowój pospolity, znanej także jako kolcowój szkarłatny, który jest bliskim krewnym chińskiej wilczej jagody. Właściwości i działanie tych owoców od ponad 2500 lat są wykorzystywane w medycynie naturalnej krajów azjatyckich, a zwłaszcza w tradycyjnej medycynie chińskiej.

Od niedawno zalety jagód doceniono również w Polsce i pomału są one dodawane do wielu preparatów kosmetycznych. Jednak oryginalny Goji Cream zawiera ekstrakt pozyskiwany metodą powolnego suszenia wyselekcjonowanych owoców. Podczas tworzenia produktów do pielęgnacji twarzy firma Hendel używa innowacyjnych metod, aby stworzyć popularną linię do pielęgnacji twarzy, która zyskała uznanie tysięcy kobiet.

hendels garden krem
Bez wątpienia, ten krem to bomba witaminowa naturalnego pochodzenia.

Krem z jagodami Goji zawieraja:

  • 20 najbardziej wartościowych aminokwasów;
  • witaminę C ;
  • witaminę E;
  • żelazo;
  • witaminy z grupy B;
  • betainę.
jagody goji suszone
Aminokwasy z jagód Goji działają jak gąbka, zapobiegając utracie substancji nawilżających przez skórę i poprawiając głębokie nawilżenie i redukcję zmarszczek.

Czy krem GOJI wygładzi zmarszczki?

Jak potwierdza wiele badań, dobre kremy przeciwzmarszczkowe mogą spłycić niektóre zmarszczki. Z kolei jagody Goi są używane w wielu produktach, które działają odmładzająco. Szczególnie poleca się różnego rodzaju maseczki i wyciągi, które cieszą się niesłabnącą popularnością.

Co warto wiedzieć?

Okazuje się, że „Goji Cream” zdobył uznanie klientów w różnym wieku. Korzystne efekty jego stosowania są widoczne już po kilku dniach. Dobrze wypowiadają się o nim również klienci cierpiący na choroby skórne. Ważne jest to, że praktycznie nikt po kuracji nie odnotował problemów zdrowotnych.

Dodatkowe informacje

Krem z jagód spośród podobnych środków dostępnych na rynku wyróżnia się bardzo ciekawym składem. Na szczególną uwagę zasługuje betainę, która odgrywa ważną rolę w procesie poprawiania kondycji skóry. Betaina sprawia, że terapia staje się przyjemniejszym procesem, skóra lepiej radzi sobie z utratą wody, a problemy skórne znikają dużo szybciej. Jak możemy przeczytać w mediach, betaina nie powoduje skutków ubocznych i odgrywa ważną rolę w naprawie dolegliwości.

Zobacz też:

Jaka jest cena i gdzie można to kupić?

Goji Cream jest sprzedawany przez internet. Cena jest w przedziale: 169 – 199 zł. Nie odnotowaliśmy obecnie żadnych komplikacji z przesyłką. Suplement nie jest w tej chwili dostępny w żadnym sklepie lub aptece.