Green Magma – młody zielony jęczmień

green magma

Green Magma to sproszkowany sok z młodego jęczmienia. Łatwo rozpuszcza się w wodzie i ma przyjemny, łagodny smak. Suplement Green Magma jest hitem wśród preparatów na odchudzanie ponieważ naturalny ekstrakt z jęczmienia został poddany specjalnej obróbce, aby wchłanianie najważniejszych substancji było najefektywniejsze.

Za sprawą opinii gwiazd i celebrytów z całego świata, które stosują GM, zyskał on niemałą sławę. Moda wreszcie dotarła również do naszego kraju.
Codzienne zażywanie tabletek Green Magmy dostarcza organizmowi betakaroten, witaminę C i E, witaminy B1, B2, B3, B6, minerały, aktywne aminokwasy, enzymy, chlorofil, flawonoidy i wiele innych fitozwiązków.
Warto zauważyć, że Green Magmę stosują sportowcy, dla których wytrzymałość i wydajność organizmu jest najważniejsza.

Green Magma i Green Foods

Green Magma firmy Green Foods jest to oryginalny produkt, który zapoczątkował na świecie popularność soku z młodego jęczmienia. Z kolei Green foods jest marką o ponad 40-letniej reputacji. Receptura GM została opracowana przez doktora Yoshihide Hagiwarę w 1969, a 10 lat później Yoshihide założył Green Foods Coporation w USA i od tego czasu firma ta nieprzerwanie produkuje sproszkowane soki z młodego jęczmienia uznawane za najlepsze na świecie.

Główne zalety Green Magmy:

  • zwiększa utlenianie kwasów tłuszczowych w organizmie,
  • oczyszcza z toksyn,
  • uzupełnia niedobory składników mineralnych w organizmie,
  • neutralizuje wolne rodniki i substancje kancerogenne,
  • dodaje sił witalnych, zmniejsza zmęczenie, pobudza do aktywnego działania,
  • jest cennym źródłem niezbędnych aminokwasów.

Samo zdrowie w tabletkach Green Magma

Nowa piramida zdrowia nazwana Piramidą Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej, zakłada. że podstawą zdrowej, urozmaiconej diety powinny być warzywa i owoce. Zatem nasza dieta powinna składać się w połowie z warzyw i owoców, najlepiej w proporcji 3 części warzyw do 1 części owoców. Młode, zielone liście zbóż takich jak jęczmień, czy pszenica, to doskonałe źródło naturalnych składników odżywczych, jakie zapewniają naszym organizmom zielone rośliny. Dlatego soki wyciskane z zielonych liści zbóż, to skoncentrowana bomba witaminowa, po której nie ma się ochoty na syte i niezdrowe posiłki.

Tabletki Green Magma są bardzo praktycznym suplementem diety, który łatwo stosować poza domem. Można po prostu wrzucić porcję tabletek w niewielkim pojemniczku do kieszeni i zabrać ze sobą do pracy, szkoły, czy na spacer. Jak każdy suplement diety, ma za zadanie uzupełnić nasz codzienny jadłospis w zawarte w nim w skoncentrowanej formie ważne substancje odżywcze.

młody jęczmień
Sproszkowany sok z pędów jęczmienia zawiera siedem razy więcej witaminy C niż sok wyciśnięty z połowy kilograma pomarańczy.

Skład tabletek:
64% suszony ekstrakt z młodego jęczmienia, 30% Maltodekstryna z tapioki, 5% Brązowy Ryż, 1% Stearynian magnezu ( substancja przeciwzbrylająca).

Dawkowanie:
Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia to 6 tabletek (3 g). Zaleca się stosować trzy razy dziennie po dwie tabletki. Popić szklanką wody. Najlepiej spożyć na 20 minut przed posiłkiem lub 2 godziny po posiłku.

Należy pamiętać, że produkt nie jest lekiem i w przypadku kłopotów ze zdrowiem należy skonsultować się z lekarzem. Powyższy opis pochodzi ze strony producenta i Wikipedii.