Help Me – alarm osobisty na rękę – opinie i recenzje

Alarm Help Me dla każdego!

Czy smartfon, lub inny gadżet może zastąpić alarm Help Me? Zdecydowanie nie, bowiem włączenie sygnału w telefonie trwa zbyt długo i łatwo wyrwać go z ręki. Ponadto alarm przypominający zegarek ma solidne zapięcie i ciężko byłoby zerwać go z nadgarstka.
Alarm osobisty HelpMe, to produkt przeznaczony dla każdego. Daje poczucie bezpieczeństwa i w realny sposób chroni przed napaścią, czy groźnymi zwierzętami (bezpańskimi psami, zwierzyną leśną itp).

Ja się nie boję, jest monitoring, są patrole!

Pomimo monitoringu miejskiego, codziennie kradzione są rowery sprzed monitorowanych galerii handlowych, a złodzieje nadal wyrywają torebki. Niestety napaść na człowieka trwa bardzo krótko i tylko szybka reakcja poszkodowanego może zapobiec tragedii. Teraz możesz zareagować szybko i bardzo głośno. Help me emituje dźwięk syreny alarmowej o natężeniu 120dB, która na pewno onieśmieli napastnika i przyciągnie uwagę innych osób. Dźwięk alarmu rozchodzi się w promieniu aż 100 m!

Jednak inną istotną zaletą alarmu osobistego jest fakt, że można użyć go, gdy czujemy się wyjątkowo źle i obawiamy się utraty przytomność. Również osoby, które cierpią na poważne choroby, mogą użyć alarmu w momencie, gdy zapomniały swojego leku i czują, że niebawem będą potrzebowały natychmiastowej pomocy. Nie należy obawiać się, że alarm wywoła niepotrzebne poruszenie, bo po to właśnie został stworzony i można go szybko i prosto wyłączyć.

Tarczę alarmu można dopasować do indywidualnych potrzeb

Tarczę alarmu można dopasować do indywidualnych potrzeb

Technologia Help Me

Baterie w innych alarmach mogą niepostrzeżenie się wyczerpać, a w Help me wystarczy nacisnąć mały przycisk, żeby sprawdzić, czy nadal działa. Produkt jest łatwy w użyciu i nadaje się dla osób w każdym wieku. Wygodny silikonowy pasek umożliwia założenie go na nadgarstek i noszenie jak zegarek. Dzięki temu nie można go upuścić i zgubić.

Alarm osobisty jest w pełni bezpieczny i nie można przypadkowo użyć go przeciwko sobie, jak w przypadku gazu pieprzowego. Idealnie sprawdzi się przypięty do tornistra oraz przyda się także osobom starszym do wezwania pomocy w razie zasłabnięcia lub sportowcom, których dopadła groźna kontuzja.

Alarm osobisty wygląda bardzo elegancko i nowocześnie. Pokazuje innym, że dbamy o swoje bezpieczeństwo.

Alarm osobisty wygląda bardzo elegancko i nowocześnie. Pokazuje innym, że dbamy o swoje bezpieczeństwo.

Zestaw alarmowy, prosty i elegancki

Help me wygląda, jak zegarek, a wygląd pasków i tarczy można dopasować do indywidualnych potrzeb. Jeśli nosisz już zwykły tradycyjny zegarek, możesz nałożyć go na drugą rękę lub przypiąć do plecaka lub torebki.

W zestawie znajdują się:

  • alarm z silikonowym paskiem;
  • 5 wymiennych nakładek;
  • 3 kolorowe, silikonowe paski.

Najtańsza oferta. Gdzie kupić? Sklep i cena

Produkt jest sprzedawany wysyłkowo. Zazwyczaj kupując dwa zestawy Help Me Alarm, na drugi można uzyskać 20% rabatu.

Help Me

Help Me Alarm osobisty