HondoCream na bóle pleców i stawów – opinie i recenzje

hondocream
Krem HondoCream, to środek, który wpływa na uśmierzenie bólu spowodowanego artrozą, oraz osteochondrozą. Wpływa na eliminację skurczu i zapalenia mięśni. Pomaga pozbyć się dolegliwości związanych z osteochondrozą i artrozą, gdyż wspomaga opóźnianie procesu degeneracji tkanki chrzęstnej i wspomaga stymulację wymiany substancji, co sprzyja odnowie chrząstki stawu.

Czy HondoCream złagodzi ból?

Sądząc po składzie kremu można założyć, że suma działania wszystkich substancji wpływa na pozbycie się bólu pleców i stawów. Jednak w przypadku dolegliwości najważniejsza jest profilaktyka. Zatem staraj się unikać bezruchu i jak najczęściej zmieniaj pozycję ciała, by nie przeciążać kręgosłupa. Gdy siedzisz przez godzinę, wstań i przejdź się po pokoju. Zaś, gdy za długo stoisz, schyl się od czasu do czasu lub wyciągnij ręce nad głowę. Siedzieć należy na dobrze dobranym krześle, w odpowiedniej pozycji, niezbyt blisko komputera i dosyć często robić przerwy w pracy. Dobrze dobrane krzesło powinno mieć regulowaną wysokość i podłokietniki.

Bóle pleców najczęściej wynikają z nadmiernego napięcia mięśni w tym obszarze i utratą ich naturalnej elastyczności. Nierównomierne napięcie mięśni skutkuje przesunięciem kręgów względem siebie i nacisk na nerwy przykręgosłupowe.

Co zawiera Hondocream?

WYCIĄG Z CZERWONEJ PAPRYKI – zawiera capsaicynę i znajduje zastosowane w medycynie pod postacią maści, plastrów i mazideł, wykorzystywanych do leczenia nerwobólów.

TERPENTYNA – znalazła zastosowanie pomocnicze jako zewnętrzny środek rozgrzewający, w różnego rodzaju bólach stawowo-mięśniowych.

KAMFORA – to przede wszystkim działanie pobudzające, rozkurczowe, antyseptyczne, a także obkurczające błonę śluzową, znieczulające, i uspokajające. Wykazuje również działanie przeciwzapalne i dezynfekujące.

KASZTANOWIEC – jeden z najlepiej poznanych roślinnych surowców leczniczych, od dawna znany jest ze swoich właściwości uszczelniających i wzmacniających naczynia krwionośne. Za działanie preparatów zawierających wyciąg z kasztanowca odpowiada przede wszystkim zawarta w nich escyna. Jest to saponina o właściwościach przeciwzapalnych i przeciwobrzękowych.

OLEj MIĘTOWY I MENTOL – delikatnie ochładzają skórę, wspomagają napięcie naczyń krwionośnych, sprawiają, że poruszanie staje się łatwiejsze.

OLEJEK Z EUKALIPTUSU I SOSNY – naturalne antyseptyki, posiadają przeciwzapalne działanie.

skład hondo cream

Jak informuje producent, naturalny skład HondoCream świadczy o jego skuteczności i bezpieczeństwu stosowania.

Podsumowując, Hondo Cream jest produktem wartym uwagi. Zawiera wyjątkowy skład, który może przyczynić się do uśmierzenia bólu. Zalecany jest dla osób w każdym wieku i jak informuje producent jego aplikowanie jest przyjemne i bezpieczne.

Sposób użycia Hondrocream
1. Nanieść na suchą skórę i rozetrzeć do całkowitego wchłonięcia środka.
2. Stosować 2-3 razy na dzień.
3. Nie zmywać wodą w ciągu godziny po nałożeniu.