Hydrolizat kolagenu – Premium Collagen 5000

PremiumCollagen5000
Hydrolizat kolagenu Premium Collagen 5000, to kolagen morski pozyskiwany z ryb, który najbardziej zbliżony swoją budową do kolagenu w organizmie człowieka. Cząsteczka tego kolagenu są mniejsze, dzięki temu jego wchłanialność jest najwyższa spośród wszystkich typów kolagenów, takich jak wołowy czy kolagen drobiowy.

Co to jest hydrolizat kolagenu?

Kolagen, podobnie jak inne białka nie jest człowiekowi dany raz na zawsze. Tworzy się w swoich komórkach macierzystych i zamiera, czyli podlega procesom syntezy i rozpadu. Rozpadający się kolagen katabolizuje w energię i odpady, jak inne białka. Kolagen ma również w organizmie śmiertelnych wrogów i jest autentycznie przez nich niszczony.

Z kolei hydrolizat kolagenu to zmodyfikowana żelatyna, która wykorzystywana jest w wielu produktach spożywczych, w przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym oraz fotografii. Dla tych, którzy mają problem z tolerancją naturalnej żelatyny wymyślono hydrolizat kolagenu. Jest on unikalny w strukturze dzięki wysokiej zawartości glicyny, lizyny i proliny, które znajdują się w mniejszych ilościach w innych suplementach białkowych. Poszczególne aminokwasy są potrzebne do stymulowania działania poszczególnych komórek naszego organizmu oraz do odbudowy uszkodzonych komórek ciała, które mogą być osłabione przez nadmierny stres.

zalety premium collagen 5000

Premium Collagen5000, to produkt o najwyższej wchłanialności

W czym pomoże hydrolizat Premium Collagen 5000?

Według badań, hydrolizat kolagenu wspiera porost włosów i pomaga odżywić paznokcie, aby były twarde i odporne na uszkodzenia. Potrzebny jest w prawidłowym funkcjonowaniu stawów oraz w naturalny sposób wspomaga procesy trawienne, dzięki sporej zawartości białka i aminokwasów, które są niezbędne w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. Niestety niektóre aminokwasy nie są obecne w mięsie, nie znajdziemy ich na przykład w popularnych filetach z piersi kurczaka, mielonej wołowinie czy steku. Właśnie dlatego warto uzupełniać niedobory tych aminokwasów spożywając żelatynę.

Warto wiedzieć, że hydrolizat kolagenu jest brakującym elementem, który dostarcza do naszego organizmu aminokwasy, które są potrzebne do budowy tkanki łącznej. Dodatkowo kolagen w przeciwieństwie do żelatyny rozpuszcza się w zimnych napojach, takich jak koktajle owocowe. Oczywiście kolagen można również dodać do herbaty ziołowej oraz do innych produktów spożywczych, które pijemy najczęściej.

Dlaczego PremiumCollagen5000 jest lepszy od innych?

PremiumCollagen5000 to tzw. nutrikosmetyk zawierający unikalną kompozycję składników. Dodatek witaminy C zapewnia jeszcze lepsze działanie produktu, bo wspiera prawidłową produkcję kolagenu. Produkt z powodzeniem mogą stosować wszystkie osoby, które chcą poprawić stan skóry, włosów oraz paznokci. Zalecana dzienna dawka PremiumCollagen5000, to 2 płaskie łyżeczki 1 raz dziennie. Proszek należy rozpuścić w szklance letniej wody, soku lub napoju. Można go również dodać do jogurtu bądź koktajlu. Jak informuje producent PREMIUMCOLLAGEN5000, to bezpieczny preparat oparty na naturalnych składnikach. Nie stwierdzono występowania w czasie jego stosowania żadnych skutków ubocznych. Nie zaleca się jednak przyjmowania kolagenu kobietom w ciąży i karmiącym piersią oraz dzieciom. Nie stosuj go również przy nadwrażliwości na jakikolwiek składnik.