Jajowar do gotowania jaj Severin, do 6 sztuk

Jajowar do gotwania jaj Severin, do 6 sztuk

Jajowar, to oryginalny produkt renomowanej niemieckiej firmy Severin umożliwiający jednorazowe przygotowanie od 1 do 6 jajek o wybranej twardości. Sprzęt został wyposażony w szereg udogodnień, takich jak: nakłuwacz do jajek, blokada przegrzania się, sygnał dźwiękowy.
Automat Severin EK3051 to urządzenie, w którym przyrządzisz posiłek dla kilku osób w krótkim czasie. Możesz wybrać stopień ich twardości według własnego uznania – na miękko, na średnio miękko lub na twardo. Gdy jaja są ugotowane uruchamiany jest sygnał dźwiękowy informujący o zakończeniu pracy.

W zestawie Severin znajduje się przezroczysty pojemnik, na którym zaznaczono poziom wody potrzebnej do uzyskania pożądanego efektu. Wskaźnik hard ugotuje jaja na twardo, medium – na średnio miękko, a soft – na miękko. Przydatnym okazuje się też nakłuwacz do jajek, który zapobiega pęknięciom skorupek, na skutek nagromadzonego w środku powietrza.

Obudowę Jajowara wykonano z wysokiej jakości tworzywa. Płyta grzewcza pokryta jest powłoką nieprzywierającą. Z kolei blokada przegrzania się zapewnia ochronę przed pożarem.

automat do jajek

O firmie Severin

Firma Severin została założona w 1892 roku. Wyrazisty wizerunek idą w parze z ideą produkowania sprzętu gospodarstwa domowego zwiększającego wygodę użytkowania. Łatwe w obsłudze urządzenia, dla osób które cenią sobie skuteczność i estetyczny wygląd w połączeniu z wysoką jakością. W ofercie firmy są atrakcyjnie cenowo: tostery, czajniki elektryczne, kuchenki mikrofalowe, blendery, roboty kuchenne, spieniacze do mleka, czyli wszystko, czego potrzeba, aby kuchnia była funkcjonalna.

Właściwości produktu:
Pozwala przyrządzić do 6 jaj za jednym razem
Łatwy do utrzymania w czystości
Jaja gotuje na miękko, średnio miękko i na twardo
Po zakończeniu pracy uruchamia się sygnał dźwiękowy
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Grzałka pokryta powłoką nieprzywierającą
Obudowa wykonana z dobrej jakości tworzyw
Przezroczysta pokrywa
Miarka wyposażona w nakłuwacz do jajek
Dane techniczne:
Moc: 400 W
Waga: 1 kg
Kolor: biały
Wymiary: 16 x 18 x 20 cm (szer./dł./wys.)
Wtyczka do polskich gniazdek 220-230V 50/60Hz
Zawartość opakowania:
Produkt
Karta gwarancyjna
Instrukcja obsługi w oryginale
Opakowanie oryginalne lub zastępcze
Paragon/faktura