Lerni – platforma do nauki języków – opinie i recenzje

lerni

Nauka języków obcych z platformą Lerni, to wyjątkowa wciągająca przygoda, do której użytkownik chce powracać, niczym do ulubionej gry komputerowej. Silne zaangażowanie z systemem budowane jest dzięki zastosowaniu multimediów i narzędzi gamifikacji. Kurs językowy odbywa się za pomocą filmów i dialogów ze speakerami, interaktywnych ćwiczeń, fotolekcji oraz gier.

Co to jest Lerni?

Larni to nowoczesna platforma do nauki języków obcych na komputer stacjonarny i smartfon z Androidem. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom nauka jest przyjemna i prosta. A co najważniejsze platforma została przygotowana dla Polaków przez Polaków i nie pojawiają się problemy typowe dla zagranicznych aplikacji. System oferuje naukę języków: angielski, niemiecki, hiszpański i francuski.

Profesjonalna i przyjemna edukacja

Firma Lerni posiada Certyfikat “Akredytowanego Centrum Rozwoju” ADC.IEES, który jest przyznawany instytucjom działającym w sektorze usług rozwojowych. Oznacza to, że twórcy wdrożyli wewnętrzne procedury, które zapewniają świadczenie usług wysokiej jakości. Jednocześnie IEES monitoruje działanie ADC.IEES i jest ogniwem pomagającym w rozstrzyganiu sporów, ewaluacji i ciągłemu podnoszeniu jakości usług. Prowadzone szkolenia realizowane są na najwyższym poziomie jakości.

nauka języka

Lerni, to nauka języka podczas oglądania filmików, zdjęć i grania w gry.

Jakie aktywności oferuje Lerni?

filmy – aktorami są native speakerzy, dzięki czemu nauczysz się prawdziwej amerykańskiej i brytyjskiej wymowy. Filmy zostały wzbogacone o komputerowe animacje 3D. i przedstawiają życiowe sytuacje komunikacyjne, podczas oglądania których osłuchasz się z językiem, wymową oraz strukturami gramatycznymi, poznając równocześnie nowe słownictwo.
fotolekcje – ćwiczenia wykorzystujące nagrania native speakerów oraz profesjonalne fotografie. Stanowią bardzo ważny element kursu, który nie tylko ćwiczy mechaniczne rozumienie ze słuchu, ale też wykształca wrażliwość na struktury gramatyczne i podnosi świadomość językową w rozumieniu ogólnym.
gry edukacyjne – są dodatkowym katalizatorem wiedzy uzyskanej podczas korzystania z kursu. Zarówno z obszaru leksykalnego, jak i gramatycznego. Wprowadzają do nauki element zabawy, dzięki czemu jest ona przyjemniejsza.
ćwiczenia – tu możesz się sprawdzić, elementem każdej lekcji są interaktywne ćwiczenia. W trakcie kursu rozwiążesz setki ćwiczeń utrwalających przerobiony materiał a dzięki automatycznym odpowiedziom od razu dowiesz się ile już potrafisz, a ile jeszcze przed Tobą.
kącik gramatyczny – to szybkie i konkretne objaśnienia, które są doskonałym uzupełnieniem materiału multimedialnego każdej lekcji.
dialog – dzięki zaawansowanej technologii rozpoznawania mowy zyskasz możliwość wcielenia się w rolę Micheala lub Emily w dziesiątkach dialogów sytuacyjnych. Dowiedz się jak zawierać znajomości, zapytać o drogę, zamówić jedzenie w restauracji a nawet jak prowadzić rozmowy biznesowe.
dyktanda – ćwiczą wymowę i kształtują właściwą intonację. Dyktando sprawdza jak użytkownik radzi sobie z wychwytywaniem pojedynczych wyrazów słysząc całe zdanie a tym samym czy potrafi poprawnie zapisać zdanie, które słyszy.
słownictwo – tu w szybki i prosty sposób powtórzysz słownictwo z danego zakresu materiału i odsłuchasz wymowę. Dodatkowo wystarczy kliknąć ikonkę “drukuj” a lista słówek będzie nam towarzyszyła w podróży do pracy czy w czasie wolnym.

Jak zacząć uczyć się języka?

Rejestracji w Lerni dokonuje się poprzez prawidłowe wypełnienie formularza rejestracyjnego bądź za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych, na których dostępne jest konto serwisu. Założenie konta jest jednoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu, a formularz zgłoszeniowy wypełnia się poprzez podanie przez Użytkownika adresu e-mail. Podanie adresu e-mail jest niezbędne do jego zarejestrowania. Podany adres e-mailowy staje się loginem użytkownika.

Na przetestowanie Lerni zaleca się skorzystanie z tygodniowego okresu próbnego. Jeśli natomiast, już po okresie próbnym ktoś stwierdzi, że system nie spełnia jego oczekiwań – otrzyma zwrot poniesionych kosztów.